Український Монреаль
-
Good! Koжен робить свою роботу!
-
Короче питання було про адвоката) )) тож здається він і розбиреться)
-
Тут не все так просто. В Квебек розлученню передує separation протягом дванадцяти місяців. І для розлучення теж треба прожити 12 місяців. Тобто якщо зараз зафайлити в суді separation, то якраз за рік будете мати право подавати на розлучення за квебецькими законами. А якщо це все обійти і зробити в Україні, то Квебек може не визнати, так само як і федерали, прийдеться переробляти за місцевими законами все рівно.
-
Так що навіть коли наші приймали перемир'я на донбасі - у відповідь могли стріляти
-
Ну для іміграції в першу чергу. Питання шлюбу - провінційне, але провінції мають вимогу, щоб підпадати під юрисдикцію, потрібно прожити рік. Тобто, якщо заїхав по Куает, і рік не прожив у провінції - то не розлучать?
-
А як те, що наші відмовилися, може вплинути на "однобічне"(!) перемир'я? Однобічне -- це перестати стріляти.
-
та я ж писав що наші відмовились. Зеля перший пропонував ще перед 25 грудня. Після того вирішили що нема сенсу ніякого перемир'я тимчасового.
-
Ні, я не адвокат, але з цими питаннями пересікаюся.
-
ОК. Визнають де? Для чого? Бо Канада федеративна, тут і британське, і континентальне право, тут купа інституцій і що пройде в одній, може не пройти в іншій.
-
Ну, так сенс, що однобічне перемир'я не залежить від другої сторони, а в кацапів залежить.
-
а ви адвокат?
-
Визнає, не раз вже робили. Там якраз проживання рік щодо юрисдикції. А от в посольстві зроблене визнавати не будуть.
-
я там далі описував ситуацію) подивіться
-
Там своєму лайну пукін розповідав про однобічне перемир'я на 6 січня, навіть генералу чукотки доручив виконувати, а той своїм підлеглим. Але ж коли кацапи кажуть щось про мир чи перемир'я, то відбуватиметься зовсім протилежне -- доведено роками війни.
-
А якщо нема майна і дітей і претензій один до одного, то хіба не буде швидко?
-
хм... буду знати. ЧОгось у моїх знайомих все через посольство йшло правда у ПОльщі. Тут не шарю. Але дякую за інфу
-
Канада не визнає розлучення в Україні, якщо обидва на робочій/гостьовій/CUAET візі тут. Не може суд в Україні винести вирок щодо майна і дітей в Канаді, він не набуде юридичної сили тут.
-
а це звідки?
-
Обов’язково мене тримайте в курсі
-
Посольство не займається розлученнями. Якщо ще рік не прожили у тій чи іншій провінції в Канаді - то розлучитися в Україні через суд, за допомогою адвоката, якщо там шлюб укладено. Якщо рік в Канаді, то можна тут, Квебек - важка провінція для розлучення.
29 Jan 2023, 07:13
7221/240931
26 days ago