Український Монреаль
-
Поза айті я їх бачила тільки у консалтингу.
-
Ту не дуже популярні агенції для пошуку роботи, тут же не сильний аутсорс звідкілясь, це звідси аутсорс :)
-
Але у мене IT. З мас підбором складніше
-
Ну тому що дешевше заплатити співробітнику, ніж комісійні агенству) плюс податки та інше. В Україні точно така сама практика. Я завжди наймаю собі людей у команду за такими програмами. І це не завжди супер знайомі по першому рукостисканню, і проте можна дуже легко отримати більш-менш хороший фідбек
-
Першу роботу усюди складно знайти, в Канаді чи в Україні. Далі набагато простіше, але тут дійсно люблять враховувати персональний фактор і, наприклад, пропонують гроші за референси не тільки в айті. Грубо кажучи, контора каже що шукає маркетолога, 1000 тому, хто порадить гарного, отак і виходить що по знайомству. :)
-
Особливо враховуючи що в українців відкриті дозволи на роботу.
-
Хз, немає місцевого диплому, нормально працюю, якщо чесно.
-
Я не кажу що неможливо, я і сам працював за фахом кілька років (Я інженер хімік за українським дипломом) але ваш роботодавець дуже добре буде усвідомлювати що без місцевого диплому ви від нього нікуди не подінетеся, а це дуже погана річ в плані зп і відношення до вас.
-
Добрий день вибачте я завтра йду на медкомісію і у мені треба подати CIC шо це таке ?
-
-
Головне це мова :)
-
Знайомі працюють і вчителями, і маркетологами, і художниками, і у банках, і навіть в ООН.
-
Я із цим трошки не погоджуюсь, мені здається що ви прямо дуже песимістично описали. Більшість моїх знайомих українців працюють за фахом, якщо ви не лікар, суддя, військовий, поліцейський, то мова це майже єдина перешкода для роботи.
-
Люди добрі, я оце читаю як всі шось шукають, та не знають куди їм податися, та як влаштуватися тому відкрию рубріку поради бувалого емігранта в Канаді. Якщо ви не айтішнік то шансів влаштуватися за фахом небагато. 1ше обов'язково вчить мову на курсах кофі. До курсів підробляйте де завгодно хоч в макдаці, аби робота була не важка і недалеко від дому, все одно нічого там не заробите, це так для підтримки штанів. За 8м місяців кофі, вивчете мову на достатньому рівні щоб десь більш менш нормально підробляти. Тут настане ділема що далі? А далі треба йти і робити місцеву корку в тому чим хочете далі зайнятися. Я наприклад закінчив civil engineering но тут варіанатів безліч. Деж підробляти поки вчишся, це може кілька років займе? Як на мене кращої роботи ніж нічним охоронцем студенту не знайти. Ну а як закінчите навчання то будете мати нормальну Канадські роботу і зп. Альтернатива водій тракер, і мова там потрібна мінімальна але то є важка і небезпечна річ. Ще хлопець може заробити будівельником але на навчання після 8ми годин такої праці мене не вистачило. Усякі фабрики, склади, наші бізнеси то від лукавого залиште це тим хто нічого від життя не хоче. Ну якось так. Удачі всім і не переймайтеся якщо одразу все не виходить як хочеться, все обов'язково вийде :)
-
Я хотіла до тесту сходити, подивитися де які сектори, де які вболівальники. У мене був неприємний досвід, коли я в Києві купила квитки, а там сиділи всі, хто за іншу команду. І це більше фан) Далі звісно буду брати кращі.
-
Глянув квитки на сайті... За такий бюджет варто брати з собою бінокль...
-
У вас що з головою:). Я сама вирішу куди і як мені витрачати 40 баксів:). Хочу на хокей, хочу на регбі )
-
Montreal Canadiens vs. New Jersey Devils