Український Монреаль
-
Підкажіть, чи є явна по прихована вікова дискримінація при прийомі на роботу? Тобто, якщо 45+? І який вік, середній, вважається граничним при прийомі/ виході на пенсію?
-
Між іншим, в NL один з найдешевших універів для іноземних студентів - mun.ca
-
Вологість приблизно як в Одесі. Але більше опадів, з півночі холодне повітря набагато скорше проникає на південь, в глибину Канади, це не континентальний климат як в Євразії. Можуть бути також значні добові перепади температури, до 20 градусів.
-
Я спеціально написав середню цифру, тому що багато людей обирають такий план, щоб кожного місяця взимку не лякатися цифр. Якщо платити щомісячно, точніше, раз на два місяці приходить інвойс, то в січні та лютому це приблизно $400 на місяць.
-
З NL цікава ситуація. Це чи не єдина провінція де, якщо не помиляюсь, імігранти заробляють більше ніж місцеві. Що там трапилось? Молодь втекла з цієї "Чукотки", їхні батьки залишились і зараз мають невеликий дохід, а провінція почала розробляти Oil & Gas і їм прийшлось шукати імігрантів.
-
А хтось може сказати, як справи з айті? Багато компаній? Чи треба додаткове підтвердження якесь? Якщо є досвід роботи, хоч і невеликий та сертифікат, що підтверджує кваліфікацію. виданий в Європі (хоч і кажуть, що сертифікат наче міжнародний, але виданий у Денмарк🤷 то таки Європа). І чи можна знайти роботу лише з англійською для початку? Все одно ж документація вся англійською🤔 (французьку планую вчити, але ж треба трохи часу)
-
Як до речі відчувається вологість? Річка Святого Лаврентія немаленька, мусить відчуватись холодніше.
-
І ще, електричний котел набиває більше при температурі нижче за 25-27 мінус. В Квебеці часто буває нижче 30-35. Тобто буде підвищене використання електрики. Як в такі дні люди проживають мороз?
-
Ніфіга собі. Тобто електричний котел в Канаді рулить. Круто. Найдешевші котли. Але все завжди спирається у вартість КВт/год
-
Зрозуміло, дякую. У порівнянні з цим тоді не зрозуміло чим так заманюють до Ньюфаундленду. Там так само віддалено і це північ і холодна Атлантики поруч. Я розумію там Юкон чи Нанавут, там все ясно. Але через що люди їдуть в депресивні регіони? Ця підвищена платня відіб'ється у проблеми зі здоров'ям, лікування депрессії і алкоголізм.
-
Квебек експортує електроенергію через те, що на півночі є купа ГЕС на величезних, мало кому відомих річках. Тому тут здебільшого електричний обігрів. Якщо це будинок, то в середньому $200-$250 на місяць. Кондо - десь $100.
-
А яке опалення, здебільшого, в приватних будинках? Твердопаливні котли, газ, повітряні насоси?
-
Так. Там шахтарі
-
В Абітібі найвища зарплатня через віддаленість і через те, що там здебільшого робота на шахтах, тому підвищено через шкідливість і небезпечність?
-
Так. Підвищена середня може бути відображенням зарплатні державних чиновників. Це як Fairfax county, Virginia в Штатах біля Вашингтону.
-
Capitale Nationale - це Québec-City?
-
Це зрозуміло. Мене французька не лякає, навпаки.
-
Щодо регіонів і роботи в них. Вище я показав рівень безробіття. А середня зарплатня за регіонами є такою:
-
Від імігрантів кебекуа очикують бажання вчити французьку мову. На допомогу цьому місцева іміграція запровадила курси французької, де ще будуть платити $200 на тиждень. Багато імігрантів проходили через ці курси. Є на повний день, на частковий та онлайн: www.quebec.ca/en/education/learn-french/full-time-courses/#c83994
-
Щодо відношення до українців і інших іноземців скажу відверто. Кебекуа напружено ставляться до арабів, в них є деякі ознаки расизму, на мій погляд. Це може бути пов'язано з їхньою історією. Ще в 1960-і роки вплив католицької церкви був значний. По селах тут можна бачити хрести вздовж дорог, образи Діви Марії і таке інше. Як в Польщі, хто був. Тому коли з'являються мусульмани, є прихований спротив. Також є бажання у місцевих зберегти французьку мову, існують навіть спеціальні організації, які доглядають за цим.