Ждуны CUAET Canada 🇨🇦
-
Середній айтішник який живе в Києві та працює в Києві (по стану до війни, звісно) відкладає більше ніж айтішник який працює в Канаді та живе в Канаді, дуже високий кошт життя та податки. Чудовий варіант - жити в Канаді та працювати на компанію в США. але це непросто в плані пермітів та ПМЖ.
-
Так что моряки велком.
-
Точно
-
Та яка тут мрія, то величезна дезінформація. Кому добре: скілові досвідчені будівельники, електрики, механіки, водії вантажівок, сантехніки, слюсари, столяри, плотники, авторемонтники, ... з гарним володінням мовою, але для багатьох таких професій щоб вийти на добрі гроші спочатку необхідна сертифікація місцева, то треба час та гроші. Офіційна державна статистика в Канаді - що 1 трудовий імігрант з 3 повертається додому, бо не витягує кошт життя. То мова о трудових мігрантах, людях що готувалися та пройшли критерії на трудову візу по параметрам достатнє володіння мовою, актуальна професія, достатні заощадження, мотивованість імігрувати та інтегруватися, а CUAET, нажаль, в масі люди зовсім не готові по цим параметрам.
-
Визу вклеивают все чтоб туда прилететь, дальше если ты украинец то идет по программе cuaet.
-
Наприклад, в кого є мова та робота в будь-якій країні ЄС, тим краще залишатися на місці, якщо вони не кваліфіковані роботяги руками чи айтішники та не володіють добре англ чи франц. Хто попереджений, які тут неймовірні проблеми в перелічених галузях, хто робить рісьоч куди їде, той підготовлений, чого тут чекати.
-
Это да мы можем по ней прилететь а сам cuaet делается в аэропорту по прилету.
-
Так короче если есть моряки с канадскими визами вы можете смело лететь про программе cuaet, общался с иммиграционной службой в Канаде они сказать велком.
-
Ну тогда не летите в Канаду, живите в другой стране. Пусть туда едут другие сотни тысяч людей со всего мира, для которых это мечта.
-
Нажаль. для більшості тут буде повне розчарування: Що в Києві до війни було значно краще: 1. Доступ до лікарів та медіцини. Що в Києві займало 2-14 днів, то в Канаді 2-18 місяців щодо консультацій та обстежень 2. Система оренди житла кепська та не по розуму, чисто інтереси багатих ленлордів захищає: якщо орендуєш проблемне житло (потужний нічний шум ззовні, дикі сусіди, клопи, пацюки, що завгодно) або занадто дорого або далеко від роботи, то щоб зістрибнути на краще мусиш знайти хто туди заселиться замість тебе 3. Податкова система дуже незручна та бентежна, податки 15-20-25% чи більше для тих хто добре заробляє 4. Черги на дітсадки (коштують 800 баксів на місяць) та дейкер ("продльонка") та школи неймовірні. Також, все це дуже дорого. В Квебеку малих до 12 років по закону можна залишати одних вдома без дорослих, в інших часто заборонено 5. В популярних локаціях житло не купити ніколи, місцевим жителям також. В Києві середній айтішник легко міг купити норм житло за 3-4 роки, а тут ціни на 250-500-1000 кілобаксів канадських 6. Таксі окрім Убер поганеньке 7. Ціни на все та податки залишають від зарплатні середнього айтішника помітно меньше грошей для заощаджень ніж у Києві до війни, на аналогічній роботі 8. Бюрократія неймовірна, значно гірше ніж в Україні після електронної реформи 9. Проблеми з регулярним міським та міжміський транспорт. В більшості міст вони так собі, бо в дуже багатьох людей автівки. Власне секондхенд авто простеньке коштує якнайменьше 2500-3500 канадських баксів (повне оформлення) та потім ще 300-500 щомісяця за автострахування+бензин. Щодо міжміського пересування, рятує тільки місцевий блаблакар poparide.com чи ridesharing.com 10. Шахраї. По телефону, по імейлу, при оренді житла. В Канаді вони зовсім нестримні, ті шахрайські смс та дзвінки та імейли майже щодня, особливо якщо резюме закидуєте на портали працевлаштування типа monster.ca. До того теж були регулярно. Влада ніяк з ними не бореться, на оренді новоприбулих постійно намагаються надурити, і схеми бувають значно складніші ніж просто запит "авансів"