Це може бути не так ефективно. Медіа ресурси дивляться в Канаді, а про поодинокі пікети під посольствами мало шансів що багато людей побачить в самій Канаді. Зараз є тренд на те щоб показувати проблему в цілому підкрипляючи її відео про конкретних людей. Тому було б круто якщо 2-3 сім‘ї де діти ще не отримали візу, або ще хтось хто чекає з березня-квітня написали разом листа до редакції тієї ж CityNews або ще декількох популярних каналів, і запропонували дати інтерв‘ю на цю тему.
Ось приклади таких статтей:
Подали на візу, знайшли де жити в Канаді і декілька місяців не отримають візу
lfpress.com/news/local-news/local-host-family-still-waiting-for-ukraine-refugees-amid-months-long-delay/wcm/61136ccd-17b3-4417-977c-2879ebfa1fb1/amp/
Мали чекати два місяці на візу, думали вертатися в Україну. Авжеш приклад порівняно легший ніж рів року чекати, але був достатнім щоб написати про то статтю
www.cbc.ca/amp/1.6456657
Стаття про затримку віз дітям. Написана у Квітні. Можна їм підкинути матеріал і показати на скільки гіршою стала ситуація з того часу.
globalnews.ca/news/8790628/manitoba-bound-ukrainian-families-child-visa-delays/amp/
У всіх прикладах вище є історія конкретної родини. Тому і важливо розказати ваші історії, щоб суспільство бачило що запропонована поміч не така швидка як того вимагає війна. Що люди «сидять на валізах» по пів року чекаючи запит на дитину або просто візу собі. І що обіцяного прийняття рішення за два тижні майже ніхто не бачив. Показати статистику що тут накопичилась у Google Docs. Я думаю з того буде користь.