Як подати заявку на допомогу?
Щоб отримати фінансову допомогу, необхідно виконати дві дії – відкрити банківський рахунок у канадському банку та подати заявку на отримання допомоги.
1. Відкриття банківського рахунку
Для відкриття банківського рахунку вам знадобиться паспорт та документ статусу тимчасового проживання – IMM1442. Цим документом вважається документ про кінцеву дату перебування (visitor record), дозвіл на навчання (study permit) або дозвіл на роботу (work permit). У разі українців це може бути work permit, який буде видано в аеропорту при прибутті. У документі IMM1442 обов'язково має бути позначка, що у Канаді по CUAET.
Далі при подачі на фінансову допомогу вам потрібно буде вказати номер рахунку, транзитний номер філії та номер установи. Детальніше про те, як відкрити банківський рахунок у Канаді, читайте тут.
Більшість банків вимагатимуть від вас номеру соціального страхування SIN (Social Insurance Number). Отримати SIN можна за посиланням.
2. Подання заявки на отримання фінансової допомоги
Після того як ви відкриєте банківський рахунок, можна подавати заявку.
Подати заявку можна онлайн тут. Для подачі натисніть кнопку Apply online now.
Разом із персональними даними, потрібно буде запровадити:
унікальний ідентифікаційний номер клієнта (unique client identifier – UCI) – 8 або 10-значний номер на візі, дозвіл на роботу або дозвіл на навчання,
Номер документа IMM1442.
Перед поданням заявки перевірте вашу персональну та банківську інформацію. Для дорослих: Ваше ім'я IMM1442 має співпадати з ім'ям банківського рахунку. Для дітей: ім'ям банківського рахунку буде ім'я батьків або законних опікунів у Канаді.
Після надсилання заявки ви отримаєте підтвердження на екрані, що надсилання успішне, і номер підтвердження. Збережіть цей номер про всяк випадок.
Процес обробки загалом займає до 5 робочих днів. Ще 3-5 днів може знадобитися для відображення грошей на вашому рахунку. Кошти за дітей надійдуть на рахунки батьків.
Для більш детальної інформації звертайтесь за гарячою лінією 1-833-760-1162 з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 20.00, північноамериканський східний час. Є перекладачі українською та російською.