Українська Манітоба
-
Kindergarten - це шось типу «кілька годин на день в школі, і не кожного дня, а решту часу - в садочку» І от на кілька годин в школі їх возять (?) до elementary. Але я тут можу помилятись щодо як воно все працює, мій син в 1 клас пішов, коли приїхали в Канаду .
-
Я маю свій окремій сайт-портфолио але там збоїть домен, я пробую розбиратися)
-
Kindergarten - це і є pre-school. На пару годин на день. www.k12studycanada.org/k-12-education-system-in-canada/
-
Ви трохи путаєте kindergarten це нульовий клас при elementary school, для дітей 5 років, а preschool це від 3-5 рочків до шкільне навчання
-
Освітня система К12, прийнята в Канаді, передбачає kindergarten при школі як pre-school (дошкільна підготовка для дітей 5 років) плюс 1-12 класи безпосередньо школи. Український термін «дитячий садочок», яке описує місце, де дошколята тусять full time, поки батьки на роботі, краще переводити як daycare. Записати дитину в daycare можна хоч з 3 місяців від її народження. Daycare також можна вважати preschool, бо там тусять діти ДО шкільного віку.
-
Так але ща day care ви платите гроші а за kindergarten ні і це велика різниця в фінансовому плані
-
Day care болюча тема для Манітоби і всієї Канади))) вам повезло шо ви то мінували і пішли в перший клас 👍 Записати дитину треба не 3 місяців а ще задовго до її народження 😀 я так і робила, місць нема черги на роки…
-
Це було 9 років тому. Моєму першокласнику також потрібна була daycare, але before and after school daycare (звісно, що це платно). Я кілька місяців шукала, так. З вільними місцями в daycares всих типів сервісу завжди була напряжонка.
-
Доброго дня , якщо тут є Andrii Tsetera чи хтось знає як з ним зв’язатися , мені його пошта приходить
-
Шановні, поділіться будь ласка досвідом, як вам вдалось зареєструватися на рандеву (Державні послуги) у Best Western Plus Hotel на сайті manitoba government. Там же постійно немає вільних слотів, попри те, що пишуть, що вільні місця додаються кожного дня(( Може є якийсь лайфхак?
-
Спробуйте знайти в Фейсбуці
-
Лайфхак - прийти без запису. На початку грудня приходила туди з мамою, мали призначений час, але ніхто не питає чи ти по запису, чи ні. "Куда хочешь, туда и ставай в очередь", таке було "привітання".
-
Неочикувано, але здається доведеться саме так і зробити
-
Дякую.
-
Ми теж так робили. Я і не знала, що треба записуватись. Прийшли просто спитати, а вийшло, що зробили всі документи.
-
Вам пощастило, зазвичай довга онлайн черга. Був вчора там проїздом, зайшов спитати, як зробити сін, бо загубився, сказали тільки по запису, хоча людей не було.
-
Сходіть в Service Canada. Там по живій черзі сін роблять.
-
Можливо. Тоді також не було, максимум двоє. Але ми недавно теж ходили змінити адресу в хелскарті, то людей було багато, але сказали почекати, поки пройдуть люди по запису. Мені здається, краще взагалі до наших волонтерів не звертатися і нічого їм не казати, а просто піти наліво і направо і зробити всі документи. Я взагалі толку у волонтерах там не бачу.
-
Можливо, ми були ще в кінці січня, то всі були на місцях.
-
Так і зробив, і в перший раз ходив не в готель а в Сервіс Канада.
22 Jan 2023, 08:02
26379/243751
24 days ago