Ukrainians in Victoria, BC Chat
-
Если все будет в порядке и будет интерес, будем и дальше делать семинары и в УКЦ, и в Ленгфорде на территории Строительной Ассоциации. Приходите, опытом поделюсь.
-
100% вірно. Що до Інтервью-майже усі наші українці зареєстровані в WorkBC-вони можуть позвонити туди і попросити призначити практику інтервью. І фахівець потренує вас під вакансію на яку ідуть на співбесіду . Це для кожного доступно і нелімітовано. Але хоча б за 3 дні їх попередити бо всі зайняті.
-
Лида, это очень частный случай. Если у людей творческая профессия плюс они ищут работу в небольших частных компаниях семейного типа, то личный контакт ничто не заменит. О работе в крупной корпорации, о работе с жесткими требованиями к hard skills, о правительственных контрактах нечего и думать без толкового резюме. Нет, нанимающий менеджер, чьё время расписано на месяц вперёд, не будет встречаться с десятками кандидатов, случайно забредающими в офис. Так что все зависит.
-
Чесно вам скажу мені резюме не дуже допомогло в пошуку роботи, найкращий був результат коли сама особисто прийшла і запитала чи вони зацікавленні, і лиш тоді показала резюме, яке в принципі було уже чисто формальним. Більше було цікаво побачити навики в роботі. А на резюме так ніхто і не відгукнувся які я надсилала
-
Декілька порад про вакансії і ваше CV/резюме. 1. Кожне CV яке ви подаєте повинно бути підігнане під конкретну вакансію. Читайте вакансію і перефразовуйте майже те саме що там є і пишіть у ваше CV. Це робиться щоб людина з HR яка дуже часто працює по шаблону відразу зрозуміла що ваше CV дуже схоже на те що вони шукають. Ваша ціль зацікавити HR або хто там наймає і перейти до наступної фази - співбесіда. 2. Робіть ваш research. Гугліть інщі вакансії такого типу. Дивіться про що ця галузь. Дізнавайтеся які типові завдання треба буде виконувати. Читайте новини про цю компанію/галузь. Сходіть на їх соціальні мережі і т.д. Підготуйтеся і продумайте паралелі які ви можете провести між вашим минулим досвідом і тим де ви плануєте працювати. 3. Продумайте набір ваших навичок і подумайте де їх можна пристосувати. Ось приклад - навички такі як робота зі звітністю, даними, аналітичний склад, excel, і т.д. можуть бути корисними в низці різних сфер. 4. Друзі і знайомі які займають управлінські ролі на різних підприємствах мають загальну думку що якщо людина має базові здібності такі як сильна робоча етика, тяга до нових знань, бажання працювати ну в звичайно якісь базові потрібні навички для тієї сфери, то всьому іншому можна навчити. 5. Звертайтеся до hiring management напряму і кажіть що ви з України і хоч канадського досвіду роботи немає, зате є ось це і це і ось як це можна застосувати. Не бійтеся відмов. Просто пробуйте ще і ще. Пошук першої роботи це багато зусиль. 6. Попросіть людей про практику співбесіди. В інтернеті є скрізь «100 найпоширеніших запитань на інтерв’ю». Попросіть вашого англомовного сусіда сісти з вами і погратися в «інтерв’ю». Попросіть 10 різних людей якщо є така можливість . Запитайте в фейсбук групах району де ви живете і вам 100% допоможуть с цим. 7. Спитайте місцевих знайомих чи не наймає їх організація. Якщо наймає, то попросіть їх поговорити з HR або hiring manager, роз’яснити ситуацію і попросити про інтерв’ю. Багато компаній дуже позитивно відносяться до українців зараз і персональне прохання за вас від когось хто вже там працює може дуже допомогти отримати співбесіду. 8. З ким би ви не знайомилися, обов’язково кажіть що шукаєте роботу і питайте чи не знають вони які компанії наймають. Бажаю успіхів! P.S. Члену моєї родини передзвонили на цьому тижні і сказали що беруть. Інтерв’ю було отримане тому що я персонально розказала про кандидатуру декільком людям які наймали і вони пообіцяли інтерв’ю. Ну а далі вже самі показали себе з найкращого боку на співбесіді. Зробили 7 або 8 підготовчих практик інтерв’ю з різними людьми, то коли справа дійшла до реального, то вже були навички проходження канадського інтерв’ю. #життявканаді
-
Ввечері також надішлю фото і відгук
-
Давайте) Хочу гарний лист зробити)
-
Я відвідувала( не безкоштовно) маю теж річний абонемент)) фото - океан .
-
Друзі, хто відвідував Buchart Garden , буду вдячна за ваші фото для листа вдячності менджменту саду, які надили безкоштовні квитки. Якщо хочете, можете написати кілька слів від себе зі своїми враженнями, я додам до листа. Все надсилайте будь ласка мені в приват. Дякую
-
Мови потрібно вказувати, оскільки моїй доньці одразу запропонували роботу в поліції , оскільки вона вільно володіє 5 мовами. Звісно вона відмовилась, бо ж вона не збирається перекладати що говорять " різні сумашедші" )))
-
Саме так) Я ще здивувалась коли мені помічниця порадила написати щось накшталт " комуніцирую на побутовому рівні "( англійська)
-
Вы подавайтесь, приступите к работе - вот там ваша мова і стане другою солов’їною. Для многих профессий важен не идеальный язык, а совсем другие знания.
-
Вот тут соглашусь: не пишите, что у вас intermediate English, лучше напишете good communication skills. Знание английского по умолчанию подразумевается при устройстве на работу в BC. Другие языки (не английский) надо указывать!
-
Саме так мені пояснювала дівчина канадійка , яка допомогала з резюме. Але вона зазначила що шукаемо просту роботу, наприклад покоївка або помічник пекаря , можно писати в резюме кілька позицій, якщо кваліфікація висока , тоді кілька окремих резюме , добре прописаних. Я написала просте резюме , а ось чоловік айті специаліст з досвідом 20+ років , то він місяць десь писав кілька резюме та консультувався з досвідченими людьми. На разунок знання мов. Та ж канадійка так і сказала що мови дають багато плюсів. Наприклад я вільно розмовляю польською , то она казала обов'язково це вказати.