Ukrainian Vancouver
-
Не погоджусь з безпідставними оптимістами, яких тут переважна більшість. Люди приїхали недавно і ще не встигли пройти цей процес та відчути всю його «легкість»Програма ВС - досить тяжка пройти по ній зовсім не просто. Тяжча та гірша тільки в Онтаріо. Значну частину провінційної квоти вигрібають іноземні випускники місцевих вишів - китайці та індуси. Можна мати прозідний бал, та все одно чекати своєї черги роками, бо потпереду кожного разу з‘являється хтось «кращий». Я категрично НЕ раджу починати свій шлях у Канаді саме з ВС. Краще отримати номінацію в більш лояльній для емігрантів провінції і вже потім , як залишиться бажання, переїхати. Ніхто насправді не знає що буде, як три роки програми закінчаться а PR ще намає. Тому раджу всі зусилля направити саме на отримання статусу а не на забезпечення гарного виду з вікна
-
З атлантичних провінцій найкраща NL, там нібито можна подаватись на номінацію відразу. ( як відверто звучить занадто гарно, варто перевірити цю інформацію). Та досить м‘які програми і відносно низька вартість життя , однак біда цих провінцій - досить тяжко з роботою. Ще у NS. останнім часом все дуже сильно подорожчало. Конкретно по NB нічого не скажу там знайомих немає 😀
-
Краще раніше прийти - буде менше людей, менші черги, і роботодавці будуть «свіжі». З боку роботодавця, ці ярмарки дуже виснажливі, декілька годин марафону міні-інтерв‘ю та розмов. Якщо менше людей крутиться поруч, вам також можуть приділити відносно більше часу.
-
Ще зачекайте декілька годин. Ближче до обіду прокинуться дамочки, що працюють чоловічими дружинами. Ось вони точно Вам напишуть , як все класно, гарно та безтурботно, що головна проблема тут знайти нормального тренера з фітнесу та некриворуку манікюршу. У кожного свій підхід до диття та своє розуміння складностей. Дуже підтримую Ваш відповідальний та виважений підхід до цього питання. Нажаль, система збудована так, що як почати в одній «модній» провінції потім переїхати та отримати PR в іншій -більш лояльній , буде вкрай проблематично.
-
Hi, this is Canadian group. If you are looking to go to USA (based on you mentioning having friends in Cleveland), you need to look for a US sponsor under U4U program. To go to Canada, you don’t need a sponsor - you need to apply for CUAET visa.
-
Проверьте Манитобу, там украинцам облегчили подачу на провинциальную программу, минимизировав требования к языку и еще что-то, кажется срок сколько нужно отработать. Я в свое время могла о таком только мечтать. Я тоже получала пиар в Манитобе, у меня свободный английский, и скажу честно, это все равно было нелегко. У каждого ситуация будет индивидуальной, но я бы никогда не рискнула ехать в Биси просто с рабочей визой на 3 года и с плохим языком. Люди годами готовятся к иммиграции, учат язык, сдают экзамен на определённый уровень десятки раз, учатся тут, находят высокооплачиваемую работу, но гарантий все равно нет. Я видела лишь айтишников, которые получили пиар в самой Британской Колумбии. И ещё пару финансистов с местным образованием. Остальные как и я понаехали с других провинций. Зато я видела десятки людей в Манитобе, которые помыкавшись в Биси и Онтарио ехали в Манитобу за пиаром. И это уже более тяжёлая история. Никого не отговариваю, все приезжают с розовыми очками в той или иной степени, это нормально и даже хорошо. Помогает с оптимизмом смотреть в будущее. Просто смотрите на все трезво. Канада преследует свои цели по иммиграции, но здесь выживают и радуются жизни лишь те, кто планируют наперёд и много много ищут информации, а не надеются, что само рассосётся. Наличие CUAET не гарантия открытых дверей и безграничных возможностей, если нет языка, какой-то суммы денег на первое время и желания засучить рукава и пахать, где придётся. А BC, простите, "элитная" провинция для Канадцев. Здесь все умножьте на 2 и дерзайте. Если нужна помощь/ совет, всегда готова ответить.
-
Я отримала PR в ВС. Це було роки тому. В мене була номінація від роботодавця - наскільки розумію, ця програма дуже змінилась за останні роки і не в легшу сторону. Номінація від роботодавця була вирішуючим фактором, я вважаю. Англійська в мене була вільна, освіта українська. Сфера праці - аудит (підпадає під фінансову галузь у широкому сенсі). Погоджуюсь з іншими: навіть якщо теоретично можливо отримати PR бо професія включена в NOC, поза квоти та високої конкуренції в реалії це може бути важко.
-
Доброго дня у мене таке питання на якому сайті зареєструватись на допомогу від уряду
-
Ні. Так не вийде. По перше, Манітоба відразу зніме 100 балів. По друге, є такий етап, як особиста співбесіда з еміграційним офіцером. Там протягом години намгаються вияснити де саме люлина побувала у Канаді, чи сподобалось там, чи має родичів та друзів в інших провінціях, чи підтримує з ними за‘язок? Тобто намагаються дослідити чи має людина зв‘язок з Манітобою і чи часом не має зв‘язків з іншими провінціями. Манітоба - це прекрасна провінція в якій живуть добрі гарні люди, що люблять свою землю, а не відстійник невдах, яким не пощастило в «модних» місцях. Всим потрібні працьовиті емігранти, що будуть працювати , платити податки та позвивати економіку провінції. Там швидко вираховують та відсіюють хитрунів, що хочуть отримати номінацію і рвонут в інше місце