Українська Канада
-
Доброго дня. В мене питання до батьків. Якщо ви переїхали до Канади і Ваша дитина навчається в школі. Чи здаєтє ви паралельно екзамени в українській школі в цей час? Згідно сімейної форми навчання. Ми плануємо переїзд в Канаду в квітні і я розумію що фізично не можливо займатися в школі і підключатися до дистанційної форми навчання в Україні. Але вчителі на цьому наполягають. І не дуже в тактичній формі. Як ви вирішували то питання. Можете порадити, будь ласка
-
Це вам вирішувати...моя дочка закінчила 10 клас, була відмінниця, йшла на медаль, тут пішла в 11й клас, вчитися подобається, вирішили не мучать дитину. Старша школа в Канаді сильна, хоча підхід і відрізняється. Мені здається, має значення, чи плануєте ви повертатися в Україну, то і вирішувати, чи потрібен табель. В якому класі дитина?
-
В 6му
-
Дякую!
-
Як на мене, то не критично...може хто відповість ближче до такого віку. Знаю, якщо йдуть у старшу школу, то питають табель, щоб перезарахувати оцінки для кредитів для вишів, щоб встигнути до закінчення школи. А в середній не впевнена, що табель питають, просто беруть у клас за роком народження
-
Наша старша дитина теж в Україні ходила в шостий клас, але в Канаді взяли в сьомий. Це залежить від віку дитини на момент прийняття до школи. В Україні теж наполягають на продовженні дистанційного навчання, але ми вирішили, що нам це не потрібно. Бо, по перше, не плануємо повертатися назад, а тому не бачу сенсу в закінченому українському 6 класі. Якби це був останній рік школи, то ще варто задуматися, а так нема потреби. По друге, дуже велика різниця в часі, по третє, сама дитина не хоче. Їй дуже подобається як відбувається навчання в Канаді. Постійно порівнює і каже, що назад не хоче. Єдине, за друзями сумує, але за самим процесом навчання ні. Тут тільки вам вирішувати, як краще саме для вашої дитини. Я так розумію, що школі в Україні зовсім не вигідно, щоб діти вибували, бо відповідно зменшується кількість дітей, а це вже впливає на багато чого: поділ класу на групи, зменшення кількості годин для тих чи інших вчителів, якщо багато дітей вибуває і т.д. Тому всіма правдами і не правдами намагаються втримати дітей хоча б до закінчення навчального року.
-
Дякую вам!
-
Дякую Вам за детальну відповідь.
-
Я ще от зараз подумала, що якщо ви хочете, то можна в Україні достроково вашій дитині закінчити 6 клас, оскільки ви писали, що плануєте переїзд в квітні. Там вже небагато часу до кінця навчального року, місяць, максимум два. Спитайте в школі за такий варіант. Тоді буде дитина мати повноцінно закінчений 6 клас.
-
Олеся, Ви плутаєте дистанційне і сімейне навчання, це різні речі. Якщо Ви переведете дитину на сімейне навчання, то вона не зобов’язана відвідувати дистанційні уроки в українській школі, цей тип навчання підходить тим дітям , що зараз за кордоном. На сімейному навчанні дитина повинна сама вчитися за наданою програмою, а в кінці кожного семестру дистанційно виконати по два завдання -заліки з кожного предмету ( наприклад самостійну і контрольну роботи) і на підставі цих двох оцінок дитині виставлять семестрову , а потім і річні оцінки. У нас у гімназії принаймні так (Львів) маємо трьох дітей в класі , які переведені на сімейне навчання, то навчальний процес відбувається саме так, як я Вам описала.
-
Дякую вам за роз'яснення. Так. Ми саме на сімейній формі. Але ситуація полягає в тому, що школа наполягає на виконанні всіх завдань згідно плана навчання з кожного із предметів і якщо дитина не виконала завдання (припустимо) з біології вчасно - ставити незараховано. І так з кожного предмету. А це фізично неможливо коли дитина навчається з 7 до 5 вечора. 9 предметів і з кожного по 5-7 таких завдань. Мені здається тут щось не те. Може проблема в самій школі.
-
Очевидно , що проблема в самій школі( зайдіть на сайт МОН там є роз’яснення щодо того, як повинно відбуватися сімейне навчання, навіть десь зустрічала роз’яснення нашого «недоміністра» освіти, що багато керівників шкіл не розібралися з тим, що таке сімейне навчання і тероризують батьків дурними вимогами
-
Дякую Вам!!
-
Тиждень- це нормально. Можуть подзвонити і пізніше.