Українська Манітоба
-
Я мала на увазі ті професії де треба лайсенс,
-
Так звичайно існують, але вони не будуть високо кваліфікованими, я чомусь вважала мова іде саме про високо кваліфіковані професії…
-
Ну навіть сантехнік токар механік мають red seal certification а це мінімум 4 роки треба поки отримаєш red seal
-
Ви написали: «В мене друге питання в голові виникає… де і ким вони всі ці кваліфіковані фахівці тут в Канаді будуть працювати? Тут своя сертифікація, треба отримувати місцеві лайсенс, невже воно того вартує? Наново починати кар’єру, oh my god 😵💫…ІТ сферу я не беру в рахунок…» Тобто, ви мали на увазі: «В мене друге питання в голові виникає… де і ким вони всі ці кваліфіковані фахівці [професій, де треба місцева лайсенс] тут в Канаді будуть працювати? Тут своя сертифікація, треба отримувати місцеві лайсенс, невже воно того вартує? Наново починати кар’єру, oh my god 😵💫…ІТ сферу я не беру в рахунок…» В чому тоді було питання, не можу зрозуміти? Так, ті професії, що є regulated, потребують місцевий лайсенс.
-
Питання було в тому як шо висококваліфіковані фахівці українці отримали ті всі сертифікати і лайсенс в іньший країнах не в Україні… чи вартує їхати в Канаду і наново то все перездавати? Напевно вартує як шо люди ідуть…
-
Ну то я вже зрозуміла шо риторичне 😀 і заодно поговорити)))
-
А Ви так і розказуйте , як є , що ті чоловіки уже десятиліттями по світу бродять по заробітках. А тепер завдяки уряду Канади змогли імігрувати і внести вклад в канадську економіку. Та ще й не з пустими руками їдуть. Мало сімей чи чоловіків бачив, хто менше 20 тис везе. А то неабиякі інвестиції. Я всім і розказую. І ще спростовую що ми працівники,бо деякі думають , що ми refugees з усіма виплатами і так далі... Це теж треба пояснювати місцевим жителям, бо не всі в курсі цієї інформації.
-
Теж як варіант, дякую за відповідь
-
Канадці з якими я роблю, ну ті вже шо по старше, кажуть колись можно було… Жіночки сиділи вдома с дітками а чоловікі робили і одного доходу вистачало, зараз вже той варіант не проходить…
-
Ви чомусь тлумачите термін «висококваліфікований» лише як такий, що має відношення до технічних/інженерних професій. Насправді висококваліфікований фахівець – це фізична особа, яка володіє конкретними навичками або досягненнями в будь-якій з областей діяльності. І юрист, і бухгалтер можуть бути втсококваліфікованими. І сантехник/токар/механік можуть НЕ бути висококваліфікованими. Висококваліфіковані спеціалісти, що ідуть в Канаду, можуть мати професії, що не потребують місцевий лайсенс. А можуть мати професії, що потребують. І тоді, мабуть, ці люди мають план, як той лайсенс отримати (або врахували всі «за» та «проти» і вирішили, що можна і без лайсенсу жити, займаючі трохи нижчі посади).