Ukrainian Speaking IT Community
-
Взагалі, якщо ви влаштуєтеся тут на таку саму позицію як в Україні, то ви можете пройти по програмі Tech Accelerated Path. Там треба трохи заморочитись, щоб довести що ваші українські кведи (ФОП) співпадають з канадським НОКом. І англійський здати не нижче 7 балів. Але для ІТівців це ще одна можливість отримати ПР без прив'язок до провінції.
-
Вам треба, щоб у тієї компанії був офіс в Альберті. Тобто, щоб вони були резидентами Альберти і платили тут налоги.
-
Я живу в Калгарі, віддалено працюю на компанію з офісом в Торонто
-
Так, але в такому випадку на PR можна подаваится лише за федеральними програмами
-
Так звісно ви можете працювати віддалено, але маєте планувати подальшу імміграцію та подачу на ПР, якщо плануєте взагалі
-
Хто підкаже чи реальний сценарій поселитися в провінції по типу Альберти, а знайти роботу і працювати віддаленно в Онтаріо? (так як житло в першій значно дешевше і роботи значно більше в другій)
-
Добре, не кваплю. Дякую, будемо чекати)
-
Все є. Ніяк неможу викласти, часу нема. Спробую сьогодні ввечері
-
Доброго ранку. Підкажіть будь ласка, чи існує запис першої лекції про податки? Мені дуже актуально, але ніяк не встигала подивитись тоді онлайн.
-
Як дійдемо до реальної імплементації на пітоні - поділюсь real world performance comparison, якщо вийде :-) поки найближчий місяць будемо займатись переходом з mysql на postgre, so much fun huh (не пов'язано ні з пітоном, ні з nodejs - зміна в архітектурі, яка потребує row-level security)
-
Взагалі там тотальні лідери - rust та go, але ми не готові до таких кардинальних змін :-)
-
На aws lambda пітон в більшості сценаріів в пару-трійку разів швидший за nodejs, та ще більше - за c#. Особливо це стосується колд старту, що, на відміну від інших типів інфраструктури, надзвичайно важливий для lambda
-
Пітон значно швидший?) Ми завжди надавали перевагу - node та c#. Навіть амазон багато сервісів переписує під ноду) Мінус тієї ж ноди, що треба дуже поглибленні знання, щоб не було витоків даних, які впливають на продуктивність.
-
Все залежить від цілей бізнесу та напрямків реалізації продукції. Це зручно, коли проекти - з малою архітектурою. Тоді дійсно легша і дешевша розробка. По типу - студій, які на конвеєрі штампують проекти. Аутсорсинг - живий тому приклад. Є замовник, у нього вже сформовані певні побажання - вибирається максимально легший і дешевший процесс розробки. В корпораціях, трохи інша культура. Продукти можуть розроблятися роками та мати 0-й дохід. На одному продукті працює багато підрозділів - дизайнери, фронти, бек, тестеровщики, девопси і тп.
-
У нас в компанії :-) TalentNet
-
У вас це де? Я погоджуюся, я тому й написав, що не прив‘язуються до синтаксису, але немає сенсу з фулстека при теперішніх архітектурах
-
До того ж я не знаю, що там за людина, яка робить спочатку до кінця - у нас три бекенд тіма на 14 бекенд мікросервісів плюс 3 внутрішних тула, та по одному фронтенд тіму на кожен з двох фронтендів. Як це фізично може зробити одна команда, чи міксовані фул стек команди - думаю, що ніяк) До того ж, архітектура, яка виноситт фронтенди в повністю окремі мікросервіси, в тому числі направленв на те, щоб уникнути навіть натяк на "фулстеков"
-
Питання як на мене не стільки в синтаксисі, скільки в еее, як би це сказати, в філософії))) у нас наприклад 18 штук мікросервісів, більшість на php/symfony, але планується поступовий перехід на aws lambda, тому довелось з нуля писати новий сервіс на nodejs/expressjs... Але це не робить мене фул стеком, це теж бекенд, просто на іншій мові) нікому в голову не прийде у нас заставити мене писати шось для фронтенда, максимум, що ми робимо зі свого боку - easyadmin для внутрішніх тулов :-) Наступний сервіс, мабуть, буде на пітоні, бо він значно швидший, а на lambda це означає дешевший, тож доведеться ще пітонщиком стати 🙈
-
Маю досвід різних життєвих ситуацій)))
-
Я зрозумів, але перестрахувався уточненням)))
14 Feb 2023, 17:31
1099/5248
14 Mar 2025, 15:33