Український Монреаль
-
Привіт. Через закінчення програми, їде дуже багато людей та деяким відмовляють. Гарантії немає, тому краще на всяк випадок забронюйте собі житло з можливістю скасування (Airbnb, Booking і т.д). Крім цього, рекомендую користуватися пошуком чату та дивитися закріплені повідомлення. Там на це та інші питання багато разів відповідали)
-
в аеропорту стоїть стійка CSAI, вони допоможуть з організаційними питаннями
-
Якщо не оновив, то знов подаватися. Але якщо виїхав і повернувся поки вона була дійсна, то, за досвідом, ніхто не буде перевіряти де ти був, якщо не виставлялись рахунки на RAMQ
-
Кредитку додати на акк і звідти поповняти.
-
Зазвичай, обирається, в кого умови страховки краще, і на ту переходять разом. Дивись ліміти на все, чи потрібно доплачувати за неї і інші умови.
-
Всім привіт хто мае силку на англійську вечірні курси.дякую
-
Є три фактори, про які автор не згадує, але вони впливають ще сильніше на рішення щодо RRSP для наших людей: 1) HBP (Home Buyer's Plan) - C$35,000, які можна використати на купівлю першого житла в Канаді. Це як взяти в себе в борг під 0% на 15 років. Поки RRSP не наповнений до $35k, або $35k х2 якщо пара, то треба туди заливати. 2) CCB (Canada Child Benefit) - куаетівці почнуть його отримувати на дітей після 18 місяців перебування в країні. Квебецькі дитячі окремо теж. Для розрахунку виплат береться дохід МІНУС RRSP, тобто чим нижче дохід - тим більше грошей на дітей від держави і провінції. 3) Фактор Квебеку. Тут вище marginal tax ніж онтарійські, які автор згадує в відео.
-
Лише це. І він би мене не переконав. В тих ситуаціях, що він описує, я би радив НЕ вживати RRSP. Бо з доходом $45k багато інших потреб. Нема сенсу пхати в RRSP коли ти не знаєш чим закривати кредитку з рейтом 22% наприкінці місяця.
-
Офіційно, Американську програму підтримки біженців U4U🇺🇲 продовжено. Повідомляється, що наразі переселенці з України автоматично отримали дворічний дозвіл на перебування у країні. Американські організації, які займаються розселенням прибулих, оцінюють кількість українських громадян із "річним правом" проживання у США приблизно у 20 тисяч осіб. www.pbs.org/newshour/politics/biden-administration-allows-ukrainians-who-fled-war-to-stay-in-u-s U4U🇺🇲 www.uscis.gov/ukraine 🇨🇦Очікуємо інформацію по CUAET