Українська Манітоба
-
Повідомлення від Конгресу Українців Канади - Манітоби щодо користування Emergency Food Program або як називають цю програму "фудбанк" (food bank). Оскільки, ми помітили РІЗКЕ ТА ДУЖЕ ЗНАЧНЕ збільшення кількості українців, які звертаються до програми Emergency Food Program, ми пояснюємо, що таке фудбанк. Фудбанк - це допомога тим, хто не має за що придбати продукти харчування, хто на межі голоду та виживання. Так, серед українців, які прибули до Канади внаслідок війни, є багато тих, хто має реальну проблему нагодувати дітей чи прогодуватись самому. І серед канадців та корінних народів Канади також є багато тих, хто перебуває на межі голоду чи через відсутність коштів, непрацездатність тощо. ЗАУВАЖТЕ! Фудбанки - не є способом заощадити кошти на купівлю телефона чи телевізора. Фудбанки - не є безкоштовним магазином, куди можна прийти без потреби. Перед тим, як йти до фудбанку, запитайте себе: "Чи мої діти дійсно не мають що їсти сьогодні та завтра? Чи дійсно мені потрібно йти до фудбанку, якщо я заробляю гроші на роботі, можу оплатити рахунки та купити їжу?" Фудбанки - це гостра, крайня необхідність забезпечити продуктами свою сім'ю. Фудбанки організовані та підтримуються нашими канадськими громадами та є виключно неприбутковими організаціями, мета яких допомогти тим, хто потребує їжі на столі. Фудбанки залежать від благодійних допомог, волонтерів, урядових грантів. Щомісяця фудбанки планують певну кількість продуктових наборів для нужденних сімей у місцевих громадах. Кількість продуктів не є безрозмірною, а розрахованою на потреби конкретної громади.
-
Так вам тоді в хілтон😂 деякі ж приїжджають на машинах за їжею
-
На жаль, сотні відео у ютубі від українських та російських відеоблогерів перетворили ідею фудбанків у США та Канаді у безкоштовні супермаркети, куди можна приїхати на новенькому ауді із автосалону і набрати продуктів. Ми бачимо останні місяці, що клієнтами фудбанків по усьому місту є на 80-90% українці. Фудбанки звертаються до українських організацій з питаннями і застереженнями про ризики зловживання
-
Дякую величезне
-
Користувач lerasuperbitch, будь обережним! Причина: мова повідомлення ("Ескюзмуа, а тут..") не відповідає мові правил чату.
-
Це не про таких людей, повір. Ті, хто справді має потребу, йдуть і беруть. Вони точно не мають часу на телеграм, бо в них немає на це часу. Однак, якщо я придбав авто за 15 тисяч, і мені раптом не вистачає коштів на продукти, то я не йду до фудбанку. Я продаю авто і купляю старе авто за 5 тисяч - і у мене появляються магічним чином 10к на продукти. Аналогічно, якщо я взяв кредит на авто, за який сплачую 500-700 на місяць і через це не можу заплатити рент та комунальні та купити їжі, я продаю нафіг таке авто і купляю дешеве за 3 тисячі. Якщо я взяв у рент квартиру за 2000/міс і не можу справитись з усіма рахунками, я шукаю квартиру за 1000/міс у гіршому районі або меншу квартиру - і таким чином я живу в межах бюджету. І не ходжу до фудбанку Це є елементарні правила менедження бюджету. Звідки ті всі приклади? З опитування українців у фудбанках. Реальних людей у Вінніпезі.