Українська Канада
-
Це вам треба до family or walk-in терапевта, там вже мають дати направлення до алерголога, але час очікування до спеціаліста може бути довгим…
-
Приклади повинні бути актуальними та сучасними. А не тисячу років тому там щось колись зробили
-
Ага, в 1921 році. Може щось актуальніше є?
-
О! В мене ecobee в хаті є, прекрасний смарт термостат! Point Click Care на роботі ведемо електронний чартінг пацієнтів 😍 Я навіть не знала що це стартапи Канади, ніколи не цікавилась…
-
В Україні прекрасна медицина. Державна доступна, до лікаря потрапити не проблема. Приватна - щє кращє. Аналізи - легко! Ходи хоч кожного дня здавати які хочеш, без направлень..Медицина у Канаді можливо краща, якщо мова йде про ургентні ситуації, а профілактика та діагностика хвороб відсутня. Люди рідше помирають від ДТП чи серйозних побутових травм..В анамнезі більше онко, хвороб ШКТ, тощо..Ось з цим тут біда. Ці хвороби спочатку непомітні..Ну й стоматологія дорога. Я вважаю, що у разі хвороби всі можуть знайти 500-700 грн. на консультацію у приватній клініці в Україні та потрапити до лікаря не через три місяці, а сьогодні чи максимум завтра.
-
Так і я про то, в Україні можно піти і зробити коли хочеш і скільки хочеш разів на рік;) Тут так не вийде
-
Я б сказала що діагностика тут непогана, з профілактикою складніше, просто так собі не підеш не зробиш УЗІ кожні три мистці…
-
Та я для приклада написала кожні три, чи пів року чи раз на рік… а піду провірюсь просто щоб було… В Канаді роблять якщо є потреба, а не просто так провірітись на всяк випадок, а вдруг щось знайдуть і нема різниці турбує щось чи ні…
-
Але я зіштовхнувся особисто з іншої проблемою. Мені пощастило через контакти знайти сімейного лікаря. В нього велике навантаження, і кожен плановий візит до нього проходить у формі “так, в тебе 10 хвилин, кажи які ліки потрібні, я тобі випишу рецепт і все. Щодо грипу, ангіни тощо - вода та парацетамол”, вибити якусь діагностику важко.
-
Я думаю тут мова йде про планові* профілактичні огляди у сімейного лікаря, просто так тут не прийнято, бо ви можете займати час людей, яким дійсно необхідна медична допомога, а ресурсів не вистачає на всіх.
-
Мати захворіла онко з 2008 року, батько мав лейкемію 2 роки. Я наївся в Україні медицини і коли хтось пише що все легко, все так круто в Україні з медициною просто смішно. Про яку ви діагностику говорите, про простуду чи соплі? Батьку пів року робили аналізи, потім сказали що нічого не зрозуміло. Та гроші, всюди гроші і багато. Ви в якому місті жили в Україні? Може від цього залежить, я хз.
-
Коли ви в останній раз були в Україні й в якому місті? В столиці та великих містах - то вже нормальна практика багато років.
-
Але якщо дорога болячка (онко) то в Украіні люди опиняються в ситуаціі коли хоч йди на панель! Продають житло, побираються по інстаграму - щоб врятувати близьку людину. Але на приватну медицину я в Украіні не жалілася, все дуже добре і комфортно і швидко.
-
Ви самі написали - ургентно. Я ж вказала, що ургенція у Канаді переважно краща.
-
Я вас пам'ятаю, ви вже не перший раз розповідаєте історії про супер медицину в Україні) так начебто ви знаєте її всю та во всіх містах України. Ну так це помилка відразу та на кожну вашу історію я можу розповісти дві своїх негативних. Але вашу манеру вести розмову я пам'ятаю тому не бачу сенсу в цьому.
-
Мені шкода, що у вас такий досвід. Сподіваюся, що у Канаді Вам кращє.