Український Монреаль
-
Реальний кейс: людина із франсе с1 та дипломом у фінансах не отримала навіть ворк перміт не те що пр, бо не було канадіан екпірієнс й балів було мало, через те що одна іммігрувала..Прийшлося одружуватися 🤣
-
Невже меньше 5%? 🤣
-
Бон шанс, як кажуть!
-
Не хочу нікого засмучувати, але франсе на в2 можна вивчити лише якщо ці 3 роки довбатися із ним днями..працювати теж треба, щоб за щось жити..пр отримають відсотків 5% від усіх, хто приїхав по куает
-
якщо ви не супер-профі на якому тримається багато процесів у компанії, я запевняю, що вони й не поворухнуться, щоб зробити closed work permit(( бо це гемор для компанії. Їм легше замінити працівника.
-
Але дорогу здолає той, хто крокує..Сподіваюся, що всі хто бажає залишитися будуть мати таку змогу. Я поки що бачу зворотню тенденцію, бо працюю в туристичній галузі. Тільки встигаємо квитки бронювати в зворотньому напрямку.
-
Я Думала, що ваш знайомий - профі в фінансах , а то тільки диплом, буває.. тут повно європейців і вони спокійно приізджають з візами на 1 рік, клали на французьку, спокійно шукають собі роботодавців хто зробить і не плачуть .. і подають на пр тільки з англійським, а нам дали на 3 роки і всі в істериці..
-
З тих хто по куает на пр щє не подавалися у Квебеку, просто вертаються, бо не бачать перспектив. Хто у Європу, хто додому в Україну.
-
Ні, через відсутність Canadian experience він зміг знайти роботу у банку лише після того як мав вже PR, бо ніхто не хотів брати без work permit. Його перевага була у знанні мови та кваліфікації, але як виявилось - то це було замало.
-
Можу поділитися що хочуть роботодавці у тревелі: досвід роботи від 2х років у продажах в туристичній компанії, знання спеціальних програм, обов'язково дві мови - англійська та французька
-
Я знаю що роблять тим, хто у Tech..В моїй компанії одразу було запитання про дозвіл на роботу. В іншому випадку в нас навіть на інтерв'ю не запрошують й таке по всій галузі, хоча працівників не те що не вистачає, вони край як потрібні, бо немає кому працювати
-
Мені далеко до рівня В2 французької, якщо чесно..Й вивчати її не планую, бо в мене на то немає часу. Багато роботи. Я не в ресурсі) Французьку так "люблю", що замість неї вивчила арабську мову, лише б не вживати френч)) це було коли жила в іншій країні, давно)) Плюс по балах не дотягну, бо я одна із дитиною. Ну таке..Я планую переводитися на віддалену роботу та їхати додому згодом. Мене особисто PR не цікавить, як вийде - то ок, не вийде - теж ок. Я максимально не переймаюся. Цікавлюся як люди отримували, що думають ті хто тут живе, що спонукає повертатися..Це досить цікаво, бо у всіх своїх історії.
-
Для українців по куает розробляють спеціальну програму або спростять ПР, тож про 5% то Ви пожартувати. Зі мною в групу англійської ходять і курди і венесуельці, всі вони біженці, всі отримують дармовые житло і виплати і отримають ПР, тож і для українців щось спростять, адже війна. Минуло вже рік і три місяці з трьох років перших воркпермітів по куает. Не переживайте.
-
Вони приїхали зовсім по іншій процедурі, їх набирали по певним кількісним квотам, вони довгі місяці проходили різні перевірки перед приїздом. Це трохи інша ситуація ніж коли просто приїхали всі підряд сотні тисяч українців. Тому хз, я б радив не жити в ілюзіях, а отримувати пр на загальних умовах, якщо є бажання залишитись, а якщо будуть якісь послаблення то приємний бонус.