Українська Канада
-
Час покаже, це дуже актуальне питання;)
-
ну написано ж не про батьків)) то так завжди було і це не відмінялось ДПСУ навіть роз'яснення зробили стосовно цієї новини, бо люди вже починали бачити слона, якого не існує 🤭
-
Ого! Не все так погано, звичайно деякі чекають дуже довго, але і прогрес є 👏
-
В обробці ще 250к заявлень з мільйона, може після закриття приймання нових встигнуть за цей рік, з божою поміччю
-
Надання ПМЖ для українців, які втекли від війни до Канади, може бути політично важким рішенням Українські біженці, які шукали притулку в Канаді після втечі з рідної країни через війну з Росією, можуть стикнутися з політичними перешкодами у своїй боротьбі за отримання постійного проживання. За словами міністра імміграції Шона Фрейзера, програма надання постійного місця проживання (ПМЖ) українцям з родинними зв'язками в Канаді буде реалізована, але подібна програма для інших українців може бути недоступна ще протягом року чи більше. Директор Інституту вивчення Канади Макгілла, Даніель Беланд, наголосив на тому, що Канада повинна узгодити свої дії з урядом України, якщо планує запропонувати українцям постійне місце у цій країні. Ця пропозиція може свідчити про відсутність оптимізму стосовно здатності України вигнати російську армію з її суверенних кордонів. Минулого року Канада прийняла незвичайний крок, запропонувавши тимчасовий притулок необмеженій кількості українців, які втікали від війни. Уряд також обіцяв програму повторного об'єднання сімей для українців, яка мала надати статус постійного проживання тим, хто має родинні зв'язки з Канадою, проте цей план досі не був реалізований. Щодо імміграційної політики Канади, говориться про «поштовх і тягу» між прагненням впустити коріння тих, хто шукає притулку, та надією на майбутнє України. Міхальчишин, який представляє одну з організацій, підтримуючих програму повторного об'єднання сімей, не зайняв позицію щодо постійного проживання для українських біженців. Згідно з Фрейзером, ті, хто не має сімейних зв'язків з Канадою, все ще можуть подавати документи на постійне проживання через традиційні імміграційні потоки. Незважаючи на те, що уряд Канади ще не має чіткого уявлення про те, скільки українців бажають залишитися в країні, міністр Фрейзер заявив, що протягом наступного року-двох він зможе краще оцінити, наскільки існуючі програми задовольняють ці потреби та чи потрібно додатково розглядати це питання. Однак, збільшується тиск на Канаду з кожним днем тривання війни, щоб надати постійний дім українцям, які втекли, підкреслив Беланд.
-
Так, міністр про це і наголосив також)
-
От наївні.. невже вони думають, що якщо війна закінчиться зараз, люди захочуть назад? Хтось може і захоче, але це буде меншість =)
-
Я особисто, не хочу до зруйнованої країни повертатися, де роботи не буде, окрім будівництва, і де рівень життя впаде взагалі під землю.
-
Ще 2-3 тиждня
-
А як же мова солов'їна, як же рідний край, озерце, сонечко
-
Я не сперечаюся, мине ще років 10-15 після війни, все буде добре, але в мене життя одне, і як витрачати залишки молодості на це не тягне, вибачте.
-
Все буде добре. Може ви ще спілкуєтеся російською? Звідки така зрада 😁
-
роки*
-
За це й мова, проте питання наприклад в Штатах залишається відкритим - багато в кого там перебування через півроку залишається під питанням, а до перемоги ще дуже довго.
-
Очевидно що ті, хто цього хоче.
-
В США поки ніхто за це не голосував, і якщо через рік консерватори візьмуть перемогу на виборах, то я дуже скептично ставлюсь щодо їх підтримки України, зокрема міграції. Так само і з консерваторами в Канаді, молитесь богу, щоб ліберали були як змога довше при владі, особливо на провінційному рівні)
-
Хто буде неньку Україну відбудовувати?