Імміграція до Манітоби
-
Доброго ранку Не знаю чи хтось мав таку ситуацію, але думаю запитаю В мене роботодавець продає свій бізнес, коли це відбудеться невідомо, я ще заявку на PR не подавала, роблю тільки 4 міс. і анг ще вчу Якщо він продасть то все буде рахуватись по новій? 6 місяців, якщо я залишусь на тій самій посаді Дякую
-
Ні, не стосується. Є чіткі дати які не залежать від війни
-
а як у мене має щось пройти, якщо у мене сім країн навчання, стажування чи роботи із повністю легальними документами і підтвердженим досвідом? Я номад із 19 років і маю при собі навіть всі реєстрації адрес проживання по всіх континентах. Мене відверто виносить, що люди стверджують, що міграційні офіцери будуть прирівнювати закони перетину кордону у умовному Бангладеші із канадійськими. у такому випадку депортованим туристам із Ізраїлю теж мають відмовити у pr і не пускати до інших країн тощо.
-
Депортація туристів з аеропорту Ізраїлю і нелегальна праця - це різні речі. Якщо людина працює у певній державі без відповідного дозволу - це є порушення закону. При заповненні CUAET application чи ПР аплікації вам задають запитання чи ви порушували де небудь закон. Якщо ви працювали нелегально, то порушили..офіцер має право відмовити вам чи у візі чи і ПР. Якщо ви ставите галочку, що не порушували закон, але це потім виявитися, то будьте готові до додаткових запитань від IRCC.
-
Якщо в людини є офіційна довідка про несудимість і відсутність записів від поліції з країни попреднього перебування, то відмова інспектора з аргументацією "нелагальна робота та ін.", є необгрунтованою і необєктивною. Треба оскаржувати. А якщо дійсно були проблеми... ну тоді треба вказувати правдиву інформацію і пробувати це пояснити. Брехати і проскочити не вийде 100 %
-
Мої вибачення що трішки не в тему🤭
-
питання у CUAET звучить приблизно “have you ever been convinced in any crime…”. порушення міграційного права — це адміністративне правопорушення, не кримінальне. окремо стоїть питання (саме в анкеті), чи було відмовлено у вʼізді кудись чи були депортації. приводити приклади пермітів у ЄС та у SEA, а тим паче намагатися притягнути їх до канадського законодавства, — ні, не доречно. Різні системи, різні цінності, різне трактування базових human rights. тут вище людина зараз дуже класно сформулювала мої тези. дякую вам за терпіння, до речі. вже другий день поспіль надриваюсь, намагаючись довести, що системи різні, правила різні. давайте ще політвʼязням кремля казати, що все, судимий за сфабрикованою справою, до побачення.