Українська спільнота Ванкувер Канада
-
а оця апеляція до "звичайних канадців" це теж не системне явище, бо ідіотів і тут вистачає. У мене було вже багато цікаво досвіду у спілкуванні з місцевими представниками населення і мені багато цікавого довелось почути. Основа програми підтримки українців у тому, щоб люди здатні до трудової діяльності і адаптації отримали підтримку, якщо вони цього не планують і самі їдуть додому, то це копійки, ніж вони потім будуть сидіти на дотаціях. Будь яка інтеграція трудова задовільнить Канаду. Тим паче, що три роки пролетять швидко і pr отримають добрі 30 відсотків, а не 100, тому всі ці ризики враховані
-
Привіт, де можна забукати місце на паром до Vancouver Island?
-
це вигідно для всіх, бо ця м'ясорубка залишає кращих за іншим принципом, але це не заслуга системи, скоріше систематизація "помилки вижившого"
-
Канадська система відсіювання не працює, взагалі, тому тут всілякі доктори наук таксують і їдуть потім додому. Системи немає і побудована лише на тому, що кожен сам собі зможе вибити, то те і буде. Що залишає завжди найспроможніших до адаптації і виживання, а не спеціалістів.
-
при цьому заслуга у виживанні буде приписана інструкції, бо її читали всі
-
якщо кинути тисячу людей з водоспаду у океан давши їм перед тим інструкцію з того як вижити, то багато хто вижити зможе просто через випадок, багато хто через природні данні, а потонуть люди, котрі досконало вивчили інструкцію, але не мали здібностей її виконати
-
Сайт BC Ferries
-
у Канаді дуже повільна система рекрутингу професійних співробітників, по декілька етапів, а також високі стандарти до власне канадського досвіду. І конкуренція не просто зі спеціалістами, а з тими, хто тут у індустрії певній працює роками. Тому це все не може бути просто по дефолту. І індустрії дуже різні. Архітектор не зможе працювати сходу у Канаді, навіть якщо він новий геній епохи, бо є потреби у ліцензіях, освіті, знанні стандартів і так далі. Все це можно віднести і до багатьох суміжних професій
-
Все оце "мова і мізки" це категорії непрофесійної праці, або праці, котра не потребує експертизи внутрішньої, я до прикладу 3д художник, за освітою перекладач. Але починати буду як і всі, з простої роботи, бо індустрія зараз у рецесії і це проблеми війни, ринку та скорочення проектів. І перед тим як я знайду собі місцеву проф роботу може і рік пройти. Всі ці розповіді про "знайшов роботу швидко" це все історії зі світу універсальних професій, котрі не вимагають уніфікованого стандарту.
-
У моїй індустрії три студії можуть працювати над однаковими проектами, при цьому у кожної з них свій пайплайн і сто етапів співбесід, котрі йдуть по півроку.
-
взагалі я про це вже писав якось, що моє улюблене це газлайтінг такий від співвітчизників, котрі знайшовши роботу починають переконувати тих, хто у пошуку, що то у них проблема, і що " це все швидко", а раз не швидко, то це у тобі проблема.