Українська Манітоба
-
Та чого, є багато, просто вони всі по спорт залах сидять, ти їх не побачиш на вулиці ;) Мене більше всього вбиває, коли їдять всяку заразу, в спорт зал не ходять і виглядають як моделі з обкладинки журналу, от де справедливість? 😂
-
Трішки не зрозуміло, чи підходимо ми під цей ребейт. Ще return за 21 обов’язково чи RC151 вистачить їм? Інформація то вся необхідна є там.
-
Мінімум 4 тис, але це в місяць, коли нема платежів за воду, страховку авто (ми оплачуємо поквартально). Це звичайно без одягу та погуляти. В середньому 5 тис чистими має вистачати (якщо одна дитина ходить в садок, одна в школу. Якщо обидві в садок, 5 тис уже не вистачить) Звичайно, мови немає про відпочинок навіть в сусідній провінції, також доводиться відкладати походи до стоматолога та ін. Загалом, для тих хто жив у великому місті в Україні та мав зарплату дещо більше середньої, тут ви зможете собі дозволити набагато менше. До цього треба бути готовим в перший рік як мінімум. Оптимізму і бажання зціпити зуби (ті що лишилися:)) додає віра в краще майбутнє для дітей.
-
Розкажіть трішки про іпотеку на житло, який мінімальний внесок, кому можуть погодити. Просто цікаво.
-
Короче потрібно рейтинг 750+, і мінімум 20 000$ внесок, на найближчі роки це не реально, дякую за інформацію.
-
В іпотеку житло купляють фактично всі хто купляє. Мінімальний перший внесок (down payment) починається від 5% загальної вартості житла. Загалом, чим менший перший внесок тим більше вам треба буде виплачувати в long term через interest rate. Радять намагатись робити як умова більший down payment, хоча би 10%, а в ідеалі, 20%. Спершу треба щоб банківська система вас одобрила на іпотеку, а це залежить від багатьох факторів, включаючи ваш credit score.
-
Рейтинг потрібен більше ніж 690, 5% перший внесок - так купляє більшість. Абсолютно реально. Навіть 0% можна. Також перший внесок можна узяти кредитними лініями. Вартість будинку 300К, 5% - це $15К плюс десь $4-7К на оформлення closing costs (юрист, передача права власності тощо)