Ukrainian Ottawa
-
Тоді срочно треба родить дітей))
-
Ми так самісінько їхали. Нічого особливого, але за собаку доплата, якщо не прмиляюся в районі 50-60$. По правилах вона має бути весь час в переносці, але наша почала сумувати, тай дорога важка, то я її трішки тримала на руках.
-
Для тих хто тільки приїхав по CUAET можливо це не так важливо здається по треба швидко зробити PR і податися, але у Канаді живе багато українців які імігрували 10-15 років тому чи раніше і не можуть спонсорувати батьків. На данний момент, щоб спонсорувати батьків треба виграти PGP лотерею яка проходить всього раз на рік (ще й не кожного року, остання була 3 роки тому). Конкурс приблизно 30-40 людей на місце тому багато людей грають більше 10 років і безрезультатно. Навіть якщо хтось живе у будинку за мільйон та заробляє 100$/годину але без лотереї ця людина не зможе привести батьків сюди без виграшу лотереї. Якщо ця програма буде відчинена то це дуже допоможе об'єднати багато сімей.
-
Треба ще додати, що я зі своїм ПР або громадянством можу зробити ПР своїм рідним братам-сестрам, наприклад, яких до цього було ще важче привезти ніж батьків
-
Кращі пізніше ніж ніколи як говориться. Часи змінюються і правила також. Наприклад, українці які приїздили до Канади під час Директорії УНР та Першої Світової не просто не отримували допомоги а опинялися в таборах. Бо через Легіон Січових Стрільців нас вважали союзником Австро-Угорщини. Є такі темні плями в історії. Не все навіть знали про це до недавнього часу. Виходив фільм про це навіть кілька років тому щоб довести це до канадців які не знали чи заперечували.
-
А таке питання, де ви робили переклад, підкажіть будь ласка
-
Це звичайно чудово, але таким чином- вони просто вони ще додадуть новоприбулих українських мігрантів, а що буде з тими 100тисячами українців, які вже приїхали? Логічно, що їх спонукають проходити повну процедуру- express entry чи будь яку іншу програму. Але при цьому часто зустічаю в Оттаві кацапів, які вже отримали pr «по гуманитарной программе в связи с притеснениями»…
-
Вони вже нікого не додадуть, бо програма закрита. Якщо у громадянина Канади є близькі родичі в Україні, які не подали свої заявки до 15 липня - шанс втрачено, і далі імміграція на загальних умовах, а це майже нереально
-
Тоді так, виходить, що відсоток людей, які підпадуть- дуже мізерний.
-
Я з Вами абсолютно згодний! І я також думаю що багато українців що замислювалися над цім питанням теж не у захваті що багато прихильників "русскава мира" що зберігли український паспорт потрапили сюди через CUAET чи через "притеснение". Нажаль відфільтрувати усіх неможливо і у IRCC не має на це ані ресурсів ані працівників, тому маємо що маємо.
-
Канада принимает русских граждан. Они проверяют каждого.
-
Мені казали що в Саскачевані чи Манітобі (вже не пам'ятаю) є музей історії Українців в Канаді. Перша хвиля еміграції в прерії фактично попадала в рабство "в обмін на землю"
-
Сейчас это называется «ипотека» и «кредит». Добровольное рабство.
-
Так живет 99% населения развитых стран, так работает экономика. А вот первая эмиграция украинцев для освоения прерий действительно попала в настоящее рабство
-
Бывает периоды, правда, когда иппотека превращется в казино и люди надеются быстро заработать денег. Такое в Канаде происходит последние 20 лет. Но если не угадал, можно потерять всё.
-
В Канаді в минулому сторіччі були і фільтраційні трудові табори для Українців, яких вважали ворогами нації. За це Канадський уряд вибачився, але факт був фактом. Перші національні операції з інтернування в Канаді відбулися під час Першої світової війни , між 1914 і 1920 роками. Понад 8500 чоловіків, разом із деякими жінками та дітьми, були інтерновані канадським урядом , який діяв відповідно до Закону про військові заходи . Більшість інтернованих були недавніми іммігрантами з Австро-Угорської, Німецької та Османської імперій, переважно із західноукраїнських областей Галичини та Буковини. Їх утримували в 24 приймальних пунктах і таборах для інтернованих по всій країні — від Нанаймо , Британська Колумбія , до Галіфакса ,Нова Шотландія . Багато з них використовувалися як робоча сила в прикордонній пустелі країни. Особисте багатство та майно було конфісковано, і значна їх частина так і не була повернута.” “Але українців та інших східноєвропейців, зігнаних у табори, не вважали білими, як дехто називає їх сьогодні. Натомість їх розглядали як расових «інших». Вони зазнали расизму з боку білого суспільства, яке загалом розглядало їх як брудних, непристойних, неповноцінних селян, схожих на «тварин». Ці упередження висловлювалися відкрито, про що свідчать газетні статті ще 1899 року.”
-
Так, iсторiя першої хвилі масової імміграції українців до Канади дуже тяжка і несправедлива
-
А як що до хлопців , котрі мають візу але на війні, і можливо війна не закінчиться до квітня 24 року ? Якось не справедливо....
-
Це тимчасові заходи допомоги, не міграційна програма, з встановленними термінами. Не думаю що справедлівість це предмет роздумів уряду Канади, але вони і так, на мою думку, зробили дуже багато для Українців.
-
Вітання! Хто знає якісь заклади, чи заходи де збирається наша діаспора?) А то вже майже рік тут, і доброго слова нема кому сказати на солов'їній 🥴
30 Jan 2023, 02:32
14316/28271
28 days ago