Українська Манітоба
-
Я ще пам'ятаю своє перше враження про Вінні в березні. Тільки ми від'їхали від аеропорту и вже за 10 хвилин цього жаху хотілось розвернути таксі назад до аеропорту. Пил, бруд, бомжі, наркомани, чорний сніг, жахливі будівлі всюди, навіть у центрі. Але я наказав собі і дружині терпіти, бо тут можна отримати піар, а потім поїхати до нормального міста. Згодом з'ясувалося, що в інших містах не набагато краще ситуация.
-
Удачі Вам❤️
-
Працюючи тут фізично можна заробити лише проблеми зі здоров'ям. Це країна для бізнесу, а не для людей і спокійного життя.
-
Я за останні 15 років відвідав більш ніж 35 країн. Я не з тих, хто вперше побачив закордон.
-
коли працюєш на себе, не так важко. Замовлень стало тільки більше в останній час. Але я поки працюю на Украінський ринок, до Канадського ще не встиг добратись, але по трошки крокую
-
Вони один одного підтримують і намагаються всіляко допомагати.
-
Багато хто повернеться, бо просто не захочуть змінюватися, адже для змін треба зусилля робити.
-
Ти просто не індус і не стикався з їх внутрішньою кухнею, так би мовити.
-
С підскажіть , а де про івенти можна почитати ?
-
Від українського журналіста Вахтанга Кіпіані про тих, хто виїхав за кордон та майбутнє: Ще у 2017-му 69% українців ніколи не були за кордоном (додам, що перебування ще кількох десятків відсотків "тих, зто виїздив" у турецькому чи єгипетському олл інклюзіві мало що дає для розуміння світу чи цих країн зокрема). Минулого року мільйони українців таки потрапили на Захід. Певен, що після початкового шоку і, у декого, ейфорії прийшло усвідомлення, що дуже багато речей в Україні робиться неправильно, не по-людськи і що залишитися в нових країнах а) реально, б) безпечно, в) вигідно, г) багатьом просто нема куди їхати, бо "дому" нема і так далі. Частина вимушених біженців все ж повернеться, бо справді вважає цінністю життя на батьківщині або не зможе (не захоче) адаптуватися, вчити мову і традиції. Соціологія каже про приблизно половину, які навряд чи повернуться. І кожен місяць продовження війни збільшує кількість і якість соціальних зв'язків, які зв'язують наших з теперішніми країнами перебування. Озвучена Денисенком ідея заборонити виїзд - це діч, звичайно, але це від відчаю. І від розуміння порядку втрат - людських, економічних, інших. Навіть при ідеальному для нас варіанті завершення війни попереду десятиліття зализування ран, розгрібання завалів, розмінування тисяч кілометрів. Так як було - вже не буде! Не буде стількох шахт на Донбасі, не буде такого сільгоспвиробництва на Херсонщині та Запоріжжі, не буде безпечного відпочинку на всіяних мінами і бомбами пляжах півдня. Отже, має бути проєкт, не прожект - а що буде. Якою буде Україна після перемоги. Коли нас буде трохи більше 30 мільйонів, з яких більше половини вже чи ще непрацюючі. Завжди можна сказати - що це не на часі і у влади є зараз набагато важливіші справи. Частково погоджусь. Але відсутність перспективи призводить лише до швидшого укорінення тих, які виїхали і вагаються - там за кордоном. Ну, і з розмов знаю, що частина вояків чекають демобілізації (колись таки вона станеться, люди не залізні), щоб об"єднатися з родинами. Якщо це ще буде актуально. Бо знову ж таки - кожен місяць на відстані в тисячі кілометрів руйнує сім'ї, звичний донедавна триб життя. Хочеться, щоб ми про це думали і говорили. Без образ і політиканства. А ваша яка думка?
-
Дуже смішно. Хоча я прочитав оруела 1984 і тепер мене такі заяви не дивують
-
так візьміть собі моргедж і хай хтось його платить, не обмежуйте себе
-
Ні в якому разі. Платити за оренду щоб китаєць платив свій моргедж. Без лоха життя плоха
-
А щодо єврейської громади, вони підтримують один одного?
-
може ви обрали не те місто? щоб було більше життя та роботи? може Торонто чи Ванкувер вирішить це питання?
-
Повертаючись до питання g7, в Європі більше життя і більше роботи. Якщо коротко.
-
Не згоден знову. Я офіційно працюю на констракшн. Всюди де я пропоную пришвидшити роботу, завершити обʼєкт сокріше, принести щось в руках щоб не брати роклу чи бобкет спускати з терйлеру. Відповіть завжди одна - релакс. Бачать що ти трошки втомився, приносять каву та відправлють на перекур. Плять досить нормально. і я в цьому бачу плюси. я підтягую мій анлінський, я розбираюсь в кресленнях, я набираюсь скілів. Коли буду відчувати себе впенено, можна буде говорити про роботу на себе.
-
Не знаю, у багатьох моїх знайомих досить спокійне і хороше життя. Не знаю як можна судити в термінах «ця країна для того-то»
-
Нах таку країну
-
Поспілкуйся з індусами, повір мені, неприємних історій вистачає.
22 Jan 2023, 08:02
76914/243751
30 days ago