Українська Манітоба
-
та я в цьому все розумію, при виконанні робот самостійно можна гарно скостити витрати, але всеодно вони там не малі. Я розумію що там реально дуже багато вкладень. І сама велика проблема це світло. Вода та септик це все зрозуміло як робиться без централізованого, а ось зі світлом проблем
-
Так, це стандартна вартість таких ділянок. Очевидно там немає ніяких підведення- на воду будете самі робити криницю $15,000 вартість, також septic tank бо немає каналізації. Якщо дерева то розчистка буде коштувати пару тисяч. Також у тих районах немає інтернету, і тому лише Starlink- $1,000 додайте до бюджету. Вартість будівництва вийде багато у чому вища ніж у місті. Тому там популярно розглядати вже готові "pre-fabricated" будинки.
-
А чого зі світлом проблеми... Є ж Вітряки для домогосподарств начебто. Чи вітряки в Канаді не розповсюдженні?
-
О, музеї я обожнюю! Рекомендую Оттаву з її музеями. Ну, як будь яка столиця будь-якої країни, саме там музеї сконцентровані зазвичай )) Ще я люблю настолки, то ж у нас не «друзі-пиво-диван», а «друзі-пиво-за столом шпилимось в настільні ігри» 🙂 Ще б знайти собі компанію на преферанс (вчити свого канадського мужика відмовляюсь 😂 ) - і було б ідеальне життя в цьому вашому Вінні ))
-
Найлегше - придбати відразу RTM (ready-to-move) home, який вам складуть за місяць. Або ви самі це зробите. Ось для прикладу, у Вінніпезі olympichomes.ca/ Ціна від 150К і вище. Також інший варіант - замовити просто всі матеріали (building kit) і самому збудувати. В США чи Канаді можна купити за 60-80К плюс доставка. Зі світлом проблеми не повинно бути. Просто контактуєте з Manitoba Hydro і вам дають ціну підключення. Можете ставити вітряк, сонячні панелі та включатись у загальну мережу.