Українська Манітоба
-
Якщо ви реєструвались на шкільний автобус, і якщо вам прийшов на пошту або імейл лист від транспортного відділу вашої школи з розкладом (яка зупинка, о котрій годині там буде автобус для вашої дитини) - то забере автобус в перший день. Якщо всього цього немає- то ясно що і автобуса немає.
-
Я з будинків в Вінніпегу в шоці, це мусор з тирсоплити, на багатьох навіть не має металу для підсилення, зато ціни космічні мільйон і вище, в нас в Україні будинки брус або піноблок, в Україні то надійні і крепкі будинки, тут одним словом мусор.
-
Доброго дня. Донька їде перший раз в Канадську школу в 9 клас. Це high school. Скажіть, як тут працює система освіти? Вона має обовʼязкові предмети та на вибір? Ми записалися в школу, завтра перший день. Але я не розумію, чи хтось допоможе їй з графіком і предметами?
-
Нічого не треба. І одягати не треба так, як звикли в Україні. Бо дитина, скоріше за все, почуватиме себе "білою вороною".Головна умова - зручний одяг. Деякі і в піжамах ходять) Школа може пригостити в перший день навчання дітей якимось смаколиками (але це не за рахунок батьків). Тому розслабтеся😉
-
Я ж не писав що будинок не стоїть роками, просто подивіться за мільйон в Україні і тут, побачите різниця
-
Ні, робота не легка, не кожен же хоче працювати на вулиці, тим більше в зимку. Мене влаштовує і ще декілька українців, тут гарний карʼєрний ріст, головне себе показати зразу, те що ми зробили, хоча є деякі що не хочуть працювати.
-
Так, є і обовʼязкові, і на вибір. А ви коли записувались в школу, то хіба не заповнювали форми «які предмети на вибір обираєте - позначте галочками»? Це ж обовʼязковий крок, ці форми входять до стандартного пакету документів на запис до школи. Наче. Ну, мій вже два роки поспіль їх заповнює.
-
Тирсоплита, дерево не суцільне, будинок трасеться, і це ще не має снігу, повірте, я на багатьох працюю які коштують за мільйони, тільки в двох бачив пару рейсі по середині, в остальних ні, мені всеодно, я в них жити не буду, но дивуюся що за такі гроші будують.
-
Ні у мене, ні у кого з моїх друзів та знайомих хати не трясуться, ні зі снігом, ні без. Комфортні хатинки, моєму наприклад 50 рочків вже, і тільки кришу міняли, і ще лічильник води в уламку році нарешті здох - це єдине з «капітального ремонту» шо було. Про «за такі гроші» я в цілому згодна, с точки зору «йомайо та хотілося б якось подешевше, чесно кажучи!». А з точки зору «кожен ринок різний, що ринок диктує - стільки і коштує, не можна порівнювати ціни в Канаді і Україні, вони просто різні, різні ринкові фактори діють» - не згодна :)
-
В цьому є метал, в подібних не було.
-
Він не буде трястися після закінчення повністю ремонту, тоді все буде зʼєднане одне з одним, там легке відчуття що трясеться, но це дійсно є.
-
До вашої дити буде «привязаний» куратор (councelor) або resource teacher.