(UA) IT/Tech Ukrainians in Canada
-
Ну если бы не семья то для меня все однозначно в целом
-
Найбільш забавно що я переїхав у США і тут більше катаюся на моноколесі по велодоріжкам чим в Іспанії. Так у нас є машин і ми нею їздимо в костко, до друзів, якщо далеко і подорожувати. А у всіх інших випадках, поки дозволяє погода катаємо на моноколесах. Але нехай пан далі розказує про заборонити машини. Це смішно
-
не то щоб нічого не давали, але до повного закриття потреб дуже далеко, і не проблема окремої части, бригади чи ОК. я в парі чатів де люди координиують запити тих хто служить і тих хто знаходить допомогу. Типові речі "от вам хамери, але вони з іраку, і зараз грудень, гуму та зимову соляру шукайте самі", " от вам рації, одна на взвод (12 людей), на рік, та одна зарядка на 32 рації. рація живе 3-6 міс, заряджати потрібно кожні 12 годин. відповідно сталий потік запитів на рації та зарядки", "зима йде, прислали буржуйки у листопаді, дрова у кінці грудня. дрова купляли у місцевих за свої".
-
ATIO якщо з канади подавати, без АТІО якщо поза канадою
-
що це за допис на заборі?
-
Чому?
-
ага, і харчувалася армія тим що награбувала з населення. нормальні традиції
-
серіали здебільшого художні твори відірвані від реальності. назва серіалу невказана, відповідно навіть не глянути чи то документалка, чи художнє щось.
-
цеж не він убив…
-
«Ми с Бредом витратили 500 баксів власних коштів на Хамві: купили антени, фільтри, камуфльовані сітки. Навіть фарбували самі!». В першій серії культового серіалу про морських піхотинців США в Іраку показан епізод де матрос Рей Персон розповідає журналісту про докупівлю додаткового обладнання за власні гроші. І це слід додати американські війська при їхньому найкращому рівні оснащені та фінансуванні. Це я до того, що докупити речі на війну за власний кошт - це нормально! І особливо під час цієї Великої війни за Незалежність!
-
давай давати цілісну інформацію. з цього допису нічого з цього незрозуміло
-
Якраз це вже давно доведено що при збільшенні щільності населення ефективність витрат на інфраструктуру зростає, навіть з урахуванням дотації на громадський транспорт. Бо чомусь всі забувають, що дороги теж потребують маінтенансу який субсидується з тих самих податків що і громадський транспорт. І що до кожної будівлі треба підвезти воду, каналізацію, електрику і т.д. і все це теж потребує маінтенансу з податків. Дешевше прокласти і обслуговувати одну товсту трубу чи кабель ніж сотні тоненьких. Проблема Торонто в тому, що тут дуже популярний підхід "я не хочу платити за когось іншого", але всі ці "не хочу платити" хто живе за містом кожен день їздять сюди в Торонто і юзають інфраструктуру яку місто підтримує за свої гроші але не отримує назад гроші з податків тих хто сюди щодня приїздить. Тому провінція має більше фінансувати місто коли це місто щодня наповнюють нерезиденти які не платить в цьому місті податки.
-
Я повторюю питання, може ми будемо ще на рівні окремого кварталу шось розглядати? Весь даунтаун - це клаптик 4х4 км, якщо прибрати громадський транспорт, дійдуть пішки