Українська Манітоба
-
Світ ніколи не був справедливим, а людство прагне справедливості і так появляється прогрес. Бо якщо всі б думали на кшалт «моя хата з краю…» то б і банальні антибіотики не були винайдені заради здоров’я людства
-
Ні за моєю логікою нажаль сучасний світ такий що сподіватися на щось не вийде. Треба шукати лише те де ти можеш реалізуватися. Я також 7 років вибачте землю гриз буквально і шо то мені дало? Дякувати Богові розуму вистачило до 30 звідти втікти, з тих пір я не у що не вірю. Сучасний світ не справедливий і до того нажаль треба звикнути, так само як усі тут звикли до бомжів у даунтауні. You either get it or you’ll be sorry. I already was. And actually I still am.
-
Ви плутайєте економічні системи. Є тільки ось такі: market economy, command economy, traditional economy. Але зараз більшість країн це modern mixed market economy. Це коли державний апарат та приватний сектор є тісно повязані
-
Даю вам дуже просту ситуацію. Моя знайома відпрацювала в українському університеті 40 років. Професор. Хабарів не брала ніколи, бо була зачесна. Людина науки, вчитель за призванням, яка дала дорогу тисячам людей, які зараз навіть на державних посадах у Канаді та США. Надприбутків заробити неможливо в науці. Жила від зарплати до зарплати, пишучи наукові статті та підручники, які автоматично ставали власністю університету без будь-яких роялті. Сподівалися на наукову пенсію. Однак, в результаті після пенсійної реформи, наукові пенсії скасовані. Зараз ця людина працює в канадському університеті і бачить рівень фінансування та зарплат. Якби вона в Україні мала б такі умови, як в Канаді, то за 30-40 років роботи можна гідно йти на пенсію. То за вашою логікою, давайте усі будуть ІТшниками на схемах? А науку та освіту в Україні хто буде фінансувати?
-
І це тільки підтверджує мій попередній пост. Комунізму ніхто не побудував. А у капіталістичному світі розраховувати можна тільки на себе і що не зжеруть 🙂
-
Працівники підприємств, бюджетники і всі інші мали б отримувати не менш ніж ті самі Айтішнки (хоча порівняння важке). Але коли дивишся що якийсь там smm чи інста менеджер блогів заробляє більше ніж ті самі медики - це маразм
-
Зате голодний ситого дуже помічає, для нього це реальність. Я помічаю усіх і кажу людям єдине - вірити в державу, закон або будь що інше - це самообман це все стосується пенсій і іншого лайна, великий всесвітній лохотрон. Яка б то держава або який би то закон не був. У тому сенсі що гарно собі зробити можете тільки ви самі тож просто дивіться що можна зробити щоб вам було гарно. Або все життя доведеться жалітися. Насправді воно все рівно так і буде але вірити що хтось вам зробить добре то точно до добра не приведе.
-
Пане Дмитро, а чи є статистика який процент від усіх працездатних займають працівники IT ? Цікаво
-
Ну я теж офісний планктон, але замарати руки не проблема. Дякую, спробую Flynn
-
And “as long as you do not break the law” :)
-
Спробуйте також Flynn. Рік тому отримував там 21$ зі старту. Через місяць вже 22$. Купа 🇺🇦 там працює. Є багато овертаймів і був бонус 250$ за вихід на вихідному. Іван, правду писав, мусор зібрати чи принеси/подай кожен може. Особисто я кинув, бо в офісі на стулі кататися-це моє. Але кому треба гроші чи руки з правильного місця, то руфінг норм тєма.
-
Ви видаєте власну точку зору за реальність. Хтось десь щось. Що таке надприбутки? Я не погоджуюсь. Я вважаю що все що дає змогу людям краще жити це гуд. І справа не у дорогому сирі. Наприклад: я заробивши більше грошей зміг забезпечити своїй донці гідне навчання у приватній школі (те чого не змогла забезпечити держава) це плюс? - плюс. У приватній школі викладає вмотивований вчитель за гідні кошти котрий не зміг реалізувати себе у державній школі. Вчитель задоволений, задоволений я і моя донька. Це плюс - плюс. Я доречі працював в компанії котра базувалася чисто в Україні (тож про офшори напевно тут мова не іде) хоча я то не перевіряв на то є спеціальні органи. Потім я пішов і зробив собі нарешті корекцію зору, тут та сама справа - приватна клініка де працюють і само реалізуються спеціалісти на гарному обладнанні - усі в плюсі. Це гнучкий підхід. Коли державні послуги лайно починає працювати ринок. Ринковий підхід і не треба йому снувати палки в колеса. Те що хтось на цьому нагрів руки - це не мій рівень відповідальності але це було і буде завжди де є кошти це шо щось нове? Давайте тепер се заборонимо і нічого робити не будемо і взагалі ляжем і вмремо. Не розумію невдоволеність.
-
В даному випадку мова не їде про недосконалість законів, так як закон чітко визначає ознаки трудових відносин. Тут саме масове порушення закону, на яке держава закриває очі. Це дуже добре, що певна частина населення почала гідно заробляти, от би ще й податки справедливі були б, щоб пенсіонери хоч трошки б наблизились до гідних пенсій.
-
💯 але і факт що чомусь і не залишаються у своїх країнах
-
Подав резюме їм, дякую