Імміграція до Манітоби
-
Не підтверджує громадянства, але надає право на отримання його. Ви надаєте інформацію для людей, які є в Україні. Під час війні мільйони українців виїхало за кордон і в багатьох нема жодного документа, багато людей виїхало з окупованих територій, де вони просто не могли отримати жодного укр документа, але це не означає що всім треба зараз повернутися, щоб отримати ті документи чи то паспорт. Треба звертатися до консульства в тій країні де ви знаходитесь і там допоможуть вирішити всі питання. Навіть якщо необхідно засвідчення 3-х осіб, то зараз це робиться онлайн.
-
-
Згідно вашого скріну, є винятки. 1. Відповідно до статті 7 Закону України "Про громадянство України", особа є громадянином України, якщо (будь-який з пунктів)*: батьки або один з батьків на момент її народження були громадянами України; 2. Можна надати манітобські права або id. Або навіть прости господи той паспорт який видали на окупованій території + свідоцтво про народження. 3. Чи була в людини можливість їхати в Херсон чи ще кудись, то не нам з вами судити. Ми не знаємо його життєвої ситуації 🤷♀️ На цьому маю честь закінчити дискусію.
-
2. Фото приймають лише в документах виданих Україною. 1. Щодо Давида, то на скільки відомо з його коментарів він народився до березня 2001 року, коли почав діяти Закон про громадянство, на статтю якого ви посилаєтесь. Мені також вже набридла ця дискусія.
-
Привет, есть подработка, оплата хорошая, подробности в личку
-
Це абсолютно нормально . Так і така інформація , тепер до 6+ . Але логіку вам там шукати не треба . В мене іноді таке враження що офіцери читають книги з кінця і середини , через певний час і з початку починають . Тобто єдиний варіант чекати . Може бути і 9 місяців .
-
Це як з роботою. Одні відразу знаходять, у інших вічність триває
-
таке питання , працюю у сфері встановлення ламінату, ( це не велика компанія людина 5 працює) начальник каже що фулл тайм, ( але попереджає що взимку може взимку не бути роботи тиждень , два) і надсилає мені paystub кожні два тижні , працювати почав нещодавно , з такою роботою можна подавати на піар після 6 місяців роботи чи треба набрати годинник? підкажіть, будь ласка, у кого була така ж робота і подалися на піар і їх досвід роботи прийняли?
-
Фірма мусить виконувати вимоги Манітоби в плані повної зайнятості
-
Ви повинні відпрацювати 6 місяців і тоді аж подаватися. Фултайм робота. Продовжувати працювати у того ж роботодавця. Головне отримати номінацію, а там вже не будуть перевіряти paystubs, хіба ви дуже невезучі або офіцер захоче щось додатково вияснити. Будь яка невідповідність критеріям завжди несе певний ризик, і деякі апліканти радо той ризик приймають.
-
Що ви цим говорите, що ті, хто подається сім'ями, з дітьми, мають вас пропустити вперед, бо у вас легеий кейс? В чергу, будь ласка, і побільше терпіння.