Нас питали чому ІТ. Пояснюємо детальніше.
Нобелівські лауреати Абхіджит Банерджі та Естер Дюфло у своїй книзі "Економіка бідності" розповідають:
Індійський уряд у свій час максимально наситив країну доступними школами аби всі діти країни змогли мати можливість читати і писати. І звісно, від цього підняти загальну грамотність населення.
Виконання програми побудови мережі доступних шкіл святкувалося як національна перемога. Але щастя тривало не довго.
Багато дітей з бідних родин втрачали навички читати і писати протягом доволі короткого проміжку часу, коли виходили зі школи. Працюючи на звалищі, різноробочими, ці люди не мали потреби у практиці читання чи писання. А загальноіндійська культура бідного населення не сприяла підтримці навичок грамотності.
Тож до чого тут ІТ?
А до того, що в українському суспільстві англійська мова поки що не є частиною загальної культури. І все залежить від актуальності її використання в тому чи іншому секторі економіки.
Тому наші з вами податки будуть викинуті на вітер.
Інша справа аби Уряд спонукав кінотеатри переходити на покази, до прикладу, фільмів англійською з українськими субтитрами, або спонукати робити половину пар у вишах іноземною мовою на всіх спецільностях і посилювали інтеграцію української економіки із західними ринками через договори про вільну торгівлю. Тоді це можна було б назвати потенційно ефективними рішеннями
Помсту росіянам можуть влаштувати тільки збройні сили, тому донейтимо на підтримку війська – t.me/OstanniyCapitalist/30947
@OstanniyCapitalist