Українська Манітоба
-
За долорами та долар трі , я спілкувався трошки там з людьми , кажуть що в них набор завжди іде . Але це просто збори резюме , на випадок якщо безхатько все ж таки когось винесе . То вони на справді не наймають постійно , а просто колекціонують резюме . Так що не чекайте на відповідь, вона може прийти через місяців 7-10. Коли до вашого резюме дойдуть 😅
-
Наша компанія вже найняли 4х українців пламберами з базовою англійською «yes,no, ok», а далі мова жестів. Знаю, бо був перекладачем на співбесідах.
-
З початком війни і масовим прибуттям українців то було майже мейнстрімом їх брати на роботу навіть без мови, бо хотіли хоч чимось допомогти. У дружини на роботі взяли декількох людей і потім придумували чим би їх зайняти, щоб годин для фултайму вистачало. Зараз наче таке вже все спало. Може моє бачення хибне, але так мені здається.
-
Але ситуація з роботою схожа до вашої, тоді отримав 3 job offers, а зараз ніхто навіть не відповідає на резюме 😄
-
Сантехніки тут взагалі окрема каста якась, якщо вивчитись та отримати сертифікати, то можна і six figures в рік заколочувати. На реддіт читав коментарі від канадця, він пламбер, а брат професор в університеті, обидва зі стажем 20+ років, обидва під 200к заробили в минулому році. Його спитали, а як фізично себе почуваєте? То він відповів - один з братів зараз з ожирінням та діабетом, додумайтесь самі, який 😁
-
Ну зате професорові університету не треба шукати роботу, у нього job security, на роботі менше ризиків, зарплата росте з кожним роком, профспілка, у нього довга відпустка, цікаві поїздки, наука, зовсім інше середовище. Плюс зможе вийти на дуже хорошу пенсію у яких 55 років. Всюди є плюси і мінуси. Сантехнік, який працює на себе - це пошук клієнтів, це постійні короткострокові проекти, дедлайни, сердиті клієнти, купа нервів, фізична робота, ризик.
-
There are over 55 designated trades in Manitoba. While trades are regulated occupations, only 9 trades have compulsory certification, meaning you must either be a registered apprentice or journeyperson to work in them: Construction Electrician Crane and Hoisting Equipment Operator Industrial Electrician Refrigeration and Air Conditioning Mechanic Sprinkler Fitter Steamfitter-Pipefitter Electrologist Esthetician Hairstylist
-
-
Однак, серед них і Esthetician , професія, яка включає і манікюр, або Nail Technician. От що роблять деякі не дуже чесні роботодавці. Вони запрошують вас працювати в салон робити манікюр. Розказують, що можна працювати під їхньою ліцензію (насправді - ні). Однак, як приходить справа до імміграції, то дають вам лист про роботу як receptionist. Фактично, вони не мають права брати на роботу людину, яка попередньо не пройшла навчання та не була зареєстрована як apprentice.
-
Вони працюють як «хелпери», підтягують за 6-9 міс. англійську, а потім йдуть челенджети exam і отримують якийсь рівень apprentice, щоб не починати все з 0.