Ванкувер2022 🇺🇦
-
Крайнего раза....
-
Доброго дня! Є цікава ідея для дітей, якою я хотіла б з вами поділитися. Звернула увагу, що багато дітей виявляють бажання спробувати себе у сфері IT, тому моя ідея полягає в організації уроків з програмування. Мій план - провести заняття з використанням таких популярних платформ, як Scratch, Roblox, Java і Python, Blender. Ця галузь стає все більш популярною, дозволяючи підліткам заробляти вже з 16 років. Мета -допомогти дітям випробувати свої сили в цьому напрямку. На сесії діти зарядяться гарним настроєм створюючи власні ігри. Кількість місць обмежена. Якщо вам цікаво, будь ласка, напишіть мені особисто або просто поставте "+" у коментарі. Дякую!
-
Шановні друзі, чи багато з вас були по приїзді здивовані розмаїттям вареників в усіх магазинах із назвою Пероги. Страва і назва пироги не походить від польської Pierogi. Вона прийшла на територію Польщі з території Київської Русі щє до християнства, де використовувалась як ритуальна в культі сонця страва. Польська назва pierogi ruskie саме від походження з території південного заходу теперішньої України, тобто нашої Київської Русі. Є легенда що привіз рецепт з Києва до Польщі сам Святий Гіацинт. В тому ж сторіччі Марко Поло привіз щось подібне в Європу з Китаю. Вареники це просте скорочення від Варені пироги. На Тернопільщині, Львівщині, Лемківщині сьогодні кажуть пироги не через сусідство з Польщею, не через те що територія була сто років тому в складі Польщі, а навпаки. На Черкащині теж є саме пироги з картоплею. Тож не дивуйтесь, а пишайтесь нашому у Канаді, тепер це культова канадська їжа, ліпіть чи купуйте, з сиром чи ягодами, з шкварками чи сметаною, називайте як зручно, але не цурайтесь.
-
Оля, ну ведь это реально про традиции, и раньше отсюда не удаляли, а просто корректно приглашали в чат еды☺️😉👍
-
Да, и на Кировоградщине, Полтавщине, сколько себя помню, всегда праздновали красиво, наряжались, 13 января "маланкували"🔥👍❗️✨