Pets to Canada
-
тест на титр нейтрализующих антител против бешенства (RNATT) с титром не менее 0,5 МЕ/мл, проведенный в течение шести (6) месяцев непосредственно перед въездом в Канаду и не менее тридцати (30) дней после любой предыдущей вакцинации против бешенства. (В настоящее время единственным RNATT, одобренным для путешествий с домашними животными, является тест на нейтрализацию флуоресцентных антител к вирусу (FAVN)). Животное должно быть надлежащим образом идентифицировано в лабораторном отчете, и лабораторный отчет должен сопровождать животное при ввозе в Канаду. Разрешение будет выдано только в том случае, если результаты будут удовлетворительными.
Примечание:
Для того, чтобы ваше животное имело титр бешенства, оно должно быть предварительно вакцинировано против бешенства хотя бы один раз в жизни. Животные, которые никогда не были вакцинированы против бешенства, не будут иметь титра и не будут претендовать на это освобождение. Даже если ваше животное ранее было привито от бешенства, это не гарантирует, что титра будет достаточно, чтобы претендовать на освобождение.
-
Откуда информация?
-
Прочтите внимательно. Это в случае, есть кошка не может быть вакцинирован от бешенства, хозяин предоставляет: пояснение, титр антител. Если есть актуальная вакцинация, титр не нужен!
-
Не вводьте людей в оману! Не потрібні жодні титри, тим більше, якщо Польща у Вас транзитна країна . Нові правила ввозу тварин з України на територію Польщі набули чинності 25,07,22 року «Починаючи із 25 липня 2022 року набудуть чинності нові правила ввезення домашніх тварин до Республіки Польща. Про це повідомляє Держпродспоживслужба. Як зазначається у повідомленні, ввезення домашніх тварин (котів, собак та тхорів) в супроводі їх власників або опікунів (уповноважених осіб) на територію Польщі з України буде можливим за умови виконання наступних вимог: тварина ідентифікована за допомогою мікрочипу; тварина має чинну вакцинацію від сказу, яка проведена не раніше за дату мікрочипування; тварина має дійсний паспорт Європейського зразка, який видається ветеринарними установами Держпродспоживслужби та підтверджує проведення вищезгаданих операцій. "Для спрощення процедури перетину кордону польські митні та ветеринарні служби не вимагатимуть довідку про стан здоров’я та результати тестування рівня антитіл проти сказу, проведеного методом титрування", — зазначили в установі. При цьому у разі подальшого переміщення до країни, де таке випробування необхідно, власник домашньої тварини може провести тестування в Польщі. "Витрати на дослідження та інші необхідні ветеринарні процедури несе власник тварини", — нагадали у Держпродспоживслужбі.»
-
До чого тут Польща та її вимоги? Група має назву з тваринами до Канади. А не з України до Польщі.