Українська Манітоба
-
Ну, я б не сказала, що адміністратори прям «ригали кровʼю» )) Дехто з адмінів перший час витрачав багато зусиль на роботу та паралельне навчання, так. Я, наприклад, ніякого додаткового навчання не отримувала в Канаді, але теж мала своє «ригання кровʼю» так би мовити, яке виражалося в тому, що десь перші півроку я сама собі робила манікюр та педикюр, і десь перший рік дуже рідко шарилась по генделиках. Але поступово все випрпавилось )) Загальний посил у вашому коменті цілком вірний.
-
Багато хто визначається по ходу справи, час ще є на те щоб знайти себе;) 3 роки по ворк перміт more than enough! Не всі приїхали з планом і це ок, по ходу можно розібратись що до чого;) Обрати план, стратегію і вперед!
-
Ви навіть не уявляти наскільки можно 😂
-
Та ми просто базікаємо, якій срач 🤭?
-
Не впевнена на рахунок канадських професорів, всі такі спортивні, на велосипедах їздять, за здоровий спосіб життя;)
-
Завжди так було ))) «ми страждали і ви обовʼязково повинні» 😁… а то бач вирішили роботами на заводі насолоджуватися
-
Ось ці розмови про ригання кровʼю , щоб чогось досягти у Канаді - це є бля хі-хі, ха-ха. А де , вибачаюсь , не треба кровʼю ригати(фі) щоб жили достойно ? Де бабки просто так дають? Не кажучи зараз про халявні ніштяки у інших країнах по біженству . Усюди треба бути людиною, усюди треба херачити. Може трошки меньше у Китаю 😂там дійсно просто за біло рожу можуть дати бабки, але так - де ? Де не треба нічого робити ? Скажіть, я поїду 😂 Гарного всім настрою та з наступаючим 🎄