PR CUAET
-
Я хіба десь писав що наш конфлікт не серйозний? Це найсерйозніша війна з часів другої світової. І ви 100% праві, це не вам і не мені вирішувати. Ми лише працюємо з тим що є. Я з своєї сторони, в силу того що маю більше знань і досвіду в саме сфері іміграції, намагаюся пояснити імовірні причини тих чи інших рішень нашого міністерства. Ви не мусите з ними погоджуватися. Якщо вам ця інформація корисна - візьміть до уваги, як ні то можете ігнорувати мої думки в голос :)
-
Недавно була програма TR-to-PR і там було таке обмеження. І хоча воно не було строгим (переважно з поясненнями приймали це до уваги), питання виникали. І відмови по цьому таки можна було зловити якщо "перегнути палку". Тому навіть якщо короткостроково можна буде їздити не треба однозначно заявляти що це не проблема
-
Ну це якось взагалі смішно. Наш конфлікт не серйозний? Менші - це питання відносне, можливо і країна наша більша? А прецендент - це навіть одна справа і він уже стався. Мені здається, що не варто щоразу намагатися внушити українцям не внушаєме. Це не Вам вирішувати і якщо влада прийме аналогічне рішення, ЯКЕ ВЖЕ БУЛО ДЛЯ ІНШИХ КРАЇН, то українці будуть вдячні, а не прийме - то українці будуть діяти по ситуації.
-
Так, але це в загальних випадках. В різноманітних спеціальних програмає бувають обмеження по тому чи можна виїзжати чи ні. Тут воно схоже що є, але не до кінця підтверджене, бо в полісі цієї фрази про throughout я не знайшов, ітльки в інструкціях з подачі.
-
Ви розповіли, але люди не розуміють відповідальності наразі
-
То вам ще не все розповіли, після отримання пр ви ЗАБОВЯЗАНІ жити у Канаді не менше 730 днів з 5 років, інакше ви втратите статус.
-
Чесно кажучи це не до кінця зрозуміло. В самі полісі чутко написнао лише про те що треба бути в Канаді на момент подачі і отримання. На сайті також пише про те що бути в Канаді треба лише головному заявнику. Там є слово throughout. Але в самій полісі цього я поки не знайшов. Швидше за все коротко строково виїзжати можна буде. Довгостроково якщо заїати чисто щоб прийняти eCOPR можуть бути питання. І якщо вони виникнуть, то теоретично можна буде надати якісь пояснення, і якщо це буде як було в TR-to-PR то це часто мало б спрацьовувати. На жаль я не готовий дати якісь конкретні рекомендації, крім, залишатися в Канаді весь час zorj це можливо.
-
@OstapBosak скажить будь ласка які сроки будуть між подачею та отриманням карти PR, це я так розумію федеральний єтап десь місяца три? І ще питання, подає дружина, головний заявник, чоловік не виїздний з України, як він здасть біометричні дані та мед комісію? Для заявників з туристичною візою можна буде працювати після подачи на PR, буде якийсь бридж пермит? 🤔 Дякую за відповіді! 🍰🍭