PR CUAET
-
Це залежить від статусу в Ізраїлі. Загалом, справку можна замовити онлайн при умові що є номер теудат зеут. Я зазвичай раджу її замовляти на посольство Канади в Тель Авіві. Можна також на консульство Ізраїлю в Торонто.
-
ну якщо ви зараз самі вклинилися і щось мені написали - то хто з нас "не повинен відповідати"? Перш ніж писати - потрудіться спочатку пройтися по діалогу. Виявите, що я написала t.me/prcuaet/4/7266 комент консультантові, після чого мій відповідь йому вирішили "прокоментувати" чомусь 4 людини, включно з вами. Ви не хочете отримувати мої відповіді? Ну так навіщо ви мені написали ось це? Йдіть пишить ваши побажання іншим трьом своїм "колегам", щоб вони мені нічого не писали, бо ви не бажаєте це читати, та почніте з себе. PS. Хто ви така взагалі, щоб щось комусь розповідати кому він повинен відповідати/писати кому ні?
-
Для тих, хто хоче розібратися в Quizlet зняла детальне відео. Якщо є питання, звертайтеся. Quizlet | + ділюся САЙТОМ про який всі МОВЧАТЬ В цьому відео, я розповідаю та демонструю як користуватися платформою Quizlet і, як бонус, ділюсь ДУЖЕ КРУТИМ онлайн-ресурсом, де ви зможете знайти не лише нові слова, але й тренувати Reading тa Speaking 💬 не містить реклами, лише рекомендації від чистого серця
-
Юлия, у чому ваша проблема? Вам написав міграційний консультант відповідь. А ви і далі пишете свої токсичні домисли. Ви не консультант, можна будь ласка, вам не відписувати всім і вся і на все все свою думку?
-
не тільки, він ще й про онуків, та дідусів та бабусь, та дружин та чоловіків, у тому числі у цивільному шлюбі. Але ми не це обговорювали. Ми обговорювали, що вже є офіційна інформиція на офіційному сайту IRCC, що , цитую з сайту: "To qualify, Ukrainian nationals must be in Canada with temporary resident status...". www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/news/2023/07/canada-launches-pathway-to-reunite-families-and-support-ukrainians.html#:~:text=To%20qualify%2C%20Ukrainian%20nationals%20must%20be%20in%20Canada%20with%20temporary%20resident%20status Та згідно неї - чоловік, який не в Канаді та не має статусу temporary resident - може не отримати PR, навіть якщо його дружина, яка перебуває в Канаді, подасть його на PR як члена своєї сім'ї. Є така вирогідність. Ось ми це і обговорювали.
-
Все кто в bc сочувствую вам, требования для получения pr конечно убийственные, но за то погода и местные пейзажи компенсируют хоть немного эту проблему.
-
Головна мораль - не приховувати данні - це так?
-
Це до речі про те, наскільки жорстко часто працює система імміграції. Коли, ми консультанти, тут часто закликаємо робити все по букві процедур і закону, навіть коли тяжко, довго чи дорого. Бо не зважаючи на безпрецедентно м'яке відношення до Українців зараз, помилки в іміграційних процедурах без перебільшення можуть бути фатальними і life-shattering
-
Французький дуже складний. Також все залежить від того, як ви к язикам. В мене завжди було це складно. Для імміграції треба рівень 7. Францезісьон дає за рік ( на папері) цей рівень, але на практиці це занадто нижче. Я вважаю що я на 4-5 рівні зараз. Робота допомагає підвищити, тому що спілкування виключно на французькому. Є дівчата котрі зі мною навчались і теж з 0 і вони трохи краще спілкуються. Араби з Лівану чи Сирії ті взагалі так швидко розмовляють що заздрість бере 😁. Але в них в школі другий язик французький )))
-
Пілот не про жінок і чоловіків а про батьків братів і сестер. Чоловік одержує ПР разом з жінкою
-
Усім привіт😊 Сьогодні хочу розглянути іще один цікавий кейс про те, чому важливо не приховувати відмови у візах в минулому. Заявниця пані Akinrinlola, громадянка Нігерії, подала заяву на отримання туристичної/гостьової візи щоб відвідати свого брата в Канаді. Імміграційна форма вимагає заявників повідомити про всі попередні відмови у візі в Канаду чи до інших країн. Пані Akinrinlola вказала, що Канада відмовила їй у візі, пояснивши, що імміграційний офіцер на той час був переконаний, що вона могла залишитись в Канаді нелегально і не повернутися назад до Нігерії після візиту . Під час розгляду її нової заявки, візовий офіцер надіслав їй лист, у якому висловив занепокоєння тим, що вона не розповіла правдиво про всі свої минулі відмови у візі. Імміграційний офіцер мав достатні підстави вважати, що їй відмовила у візі принаймні ще одна країна, яку вона не згадала у своїй новій заяві на гостьову візу і надав їй шанс відповісти. У своїй відповіді пані Akinrinlola визнала, що, дійсно, їй також було відмовлено у візі США у 2018 році. Вона пояснила, що згодом їй таки вдалося податись на канадську візу ще раз та отримати її. Вона відвідала Канаду та повернулася до Нігерії без проблем. Оскільки її минула подорож до Канади сталася після відмови у візі США, не зважаючи на те, що вона цю відмову не вказувала, вона вважала, що для Канади це не суттєво і вона нічого не приховувала. Однак візовий офіцер відхилив її заяву на гостьову візу і визнав її inadmissible через misrepresentation (спотворення даних). Офіцер вважав, що вона повинна була надати всі деталі, враховуючи чітке формулювання питання, і що її імміграційна історія в США чи будь-які інші країни має відношення до її заяви на гостьову візу до Канади. Суд розглянув заяву пані Akinrinlola і залишив рішення імміграційного офіцера в силі, зазначивши, що воно було обґрунтованим, виходячи з фактів і закону.
-
Якщо жінка йде основним заявником то по всіх програмах вона може вказувати на імміграцію і чоловіка незалежно від його місця розташування. Це один із основоположних принципів канадської імміграційноі системи. Дуже сумніваюся що в цій програмі буде інакше