PR CUAET
-
Так такі ж самі данні через дію , де повинно бути написано ,що довідка була перевірена через посольство ?
-
У меня нет дии, брала через сайт мвд
-
На жаль, необхідно саме IELTS/CELPIP Так, на провінційному рівні достатньо. Але потім на федеральному рівні при подачі заявки є лише дві опції у пункті «іспит з англійської мови» - IELTS (і дата), CELPIP (і дата) Кажу з власного досвіду подачі документів на PR за програмою Provincial Nominee - Non-Express Entry. Можливо у інших програмах якось інакше на федеральному рівні, але я не знаю.
-
Там написано generally considered - по нашому - зазвичай. В загальному якщо довідку брати в країні в якій ви на той момент знаходитесь то вона має строк дії він може бути різний). Якщо брати після того як ви ту країну покинули, і блільше з того часу в неї не повернталися, то зазвичай ця довідка підійде незважаючи на її давність.
-
Ще останні два слова про те чому ліцензовані консультанти і адвокати розхзодяться в поданні інформації про гуманітарку. Що в нас що в адвокатів є строгий кодекс етики, за порушення якого нас можна штрафувати, судити і забирати ліцензії і тд і тп. Тому явно неправдивої інформації ніхто не несе (переважно). Але ту саму інформацію (в залежності від мети) можна дуже по різному подати: Варіант 1: Гуманітарна програма дає можливість подати на ПР без екзаменів з англійської, та без вимог до досвіду, навчання та віку. Зараз в Українців є кращі шанси отримати ПР за цією програмою. В нас вже є кілька десятків позитивних кейсів наших клієнтів. Ризики мінімальні, відмова не приводить до жодних негативних наслідків. Варіант 2: Гуманітарна програма призначена для кейсів де людина обєктивно не може отримати ПР через причини незалежні від неї. Проте не надати ПР цій людині було б негуманно. Подача на цю програму потребує складної юридичної роботи і коштує відносно дорого (порівняно з економічними програмами). Є окремі випадки коли шанси отримати позитивне рішення дійсно дуже високі, але якщо говорити про ситуацію більшості CUAETівців, то шанси відносно малі, бо їхні кейси не відповідають основним вимогам програми/ Незважаючи на це шанси таки є, тому якщо є бажання та бюджет можна пробувати. В жобному з варіантів немає нічого неправдивого, проте наголос і те як інфомрація подана ведуть до діаментрально протилежних висновків.
-
До речі одна з причин подаватися на Гуманітарну програму, щоб "потягнути час". Бо відмови ПР можна оскаржувати в федеральному суді (на відміну від тимчасових статусів). І оскільки ви можете не мати підстав ні на які ніші подачі на ПР, і вам треба просто щоб був кейс, і навіть якщо відмова, ви просто збираєтеся "воювати" найближчі 3-5 років, і паралельно жити в Канаді поки ідуть "розгляди". Таке теж буває - правда це дуже дорого виходить.
-
Як не дивно, це якраз є дуже сильним фактором. Але це в першу чергу, якщо можна показати що це буде супер погано для Канадських дітей. В кейсі проя який сказали зверху, діти вже були майже підлітками, і якщо вигнати маму, то або діти сироти, або вони їдуть в країну третього світу, де ніколи не були і навтіь не говорять тою мовою.
-
Це доречі один з кейсів основоположників прецедентного права для гуманітарної програми. І саме з цього кейсу появився термін "In best interest of Canadian Children". Там весь процес дойшов до Супрім Корту, і зайняв десь 13 років. Хто цікавиться юрисприденцією - шикарне чтиво. П.С.: Це те що ми вивчаємо і досліджуємо, в тому числі щоб отримати ліцензію, і на що опираємося в підготовці "цікавих" кейсів.
-
Це не так. При відмові нічого не буде - за вами буде зберігатися той статус який є. Це не біженство, після якого дійсно депортація (крім того біженці не можуть подаватися на інші програми ПР, а гуманітарщики можуть). В самі відмові по гуманітарці дійсно немає нічого страшного, просто її завжди треба буде вказувати в анкетахз на питання чи були колись відмови в Канаді. (якщо невказати це може бути місрепрезинтація і бан на 5 років)
-
Це трошки інше TRP Holders це окремий клас людей недопустимих в Канаду, яким зробили вийняток. Вони не можуть подаватися на гуманітарку, бо в них є окремий pathway після того як вони три роки проживуть в Канаді в статусі TRP. Це рідкісні випадки, які не дуже стосуються цього обговорення.