PR CUAET
-
#Україна Диплом у «Дії»: Уряд запускає експериментальний проєкт Документ про освіту можна буде сформувати в «Дії». ▪️Впровадження вказаної ініціативи дозволить особі, що досягла 14-річного віку, безоплатно сформувати в «Дії» такі документи: - про базову середню освіту; - про повну загальну середню освіту; - про професійну (професійно-технічну освіту); - про фахову передвищу освіту; - про вищу освіту (науковий ступінь). ▪️Для створення замовлення на формування єДокумента та його використання потрібно буде встановити додаток і пройти електронну ідентифікацію й автентифікацію. Процес здійснюватиметься автоматично на підставі замовлення людини. ▪️У додатку відображатимуться усі дані про документ особи, які містяться в Єдиній державній електронній базі з питань освіти, разом з унікальним електронним ідентифікатором (QR-кодом).
-
Через дія апку не пообували?
-
Завтра спитаю в подруги, вона в Німеччині якось зробила, теж не мала рахунку
-
Як варіант відкрити карту монобанк через додаток
-
Дякую, вже написав йому, хоча він наче у Торонтайці)
-
@Micellangelo73 Остап консультант
-
Доброго дня! Порадьте будь ласка імміграційного консультанта в м. Едмонтон. Дякую
-
Вітаю, шановне панство! Буду вдячний за контакт консультанта у Калгарі…
-
КАВКАЗСКАЯ ПРИТЧА Поздней ночью один влюблённый джигит «украл» из горного аула красавицу-невесту. Они вместе сели на коня и поскакали в село, где жил жених. По дороге лошадь неожиданно споткнулась, едва не сбросив с себя наездников. Тогда парень назидательно сказал коню: – Раз!.. Поехали дальше. Как на грех, конь опять дал маху и споткнулся на очередном повороте. Тяжело вздохнув, жених произнёс: – Два!.. На одном из горных перевалов лошадь снова оплошала и споткнулась. – Три! – с сожалением сказал джигит, достал из ножен кинжал и… прикончил нерадивого коня. Невеста в страхе запричитала: – Зачем ты убил бедное животное? Оно ни в чём не виновато! Как мы теперь будем добираться по каменным кручам? Жених нахмурил брови, провёл ладонью по рукояти кинжала и коротко ответил: – Раз!..
-
-
Я итак это знаю 🤦🏼♀️ Имелось в виду что через год работы можно податься, потому что люди, приехавшие сюда по рабочей визе (а как раз до войны почти все рабочие визы были именно закрытые, то есть ты уже приезжал на местечко) - могли подаваться легче, чем в условном Онтарио.
-
нет программ на PR, где "живут год могут подаваться". Все программы PR привязаны к стажу работы, а не к проживанию. И еще и в большинстве к стажу работы квалифицированных специальностей или по перечню. Есть программы без стажа работы, но с офертами на работу, в том числе для студентов канадских вузов. Но от простого "проживания" в Канаде PR не дают. PS. Почему только воркпермит? И стадипермит, и визиторрекодс, и постградюэйтэдворкпемит, и всякий другой temporary resident permit. И до войны, и во время.
-
це не важливо з закордону чи з України приїхали - з закордону теж може як раз нему куди повертатися в Україну . Зазвичай, коли приводять вдали кейси по отриманню по гуманітарної програмі - то це люди у віку які вже не можуть працювати і не можуть досконало вивчати англійську, але в них вже живуть в Канаді родичи, які будуть страждать без нього, як і він без них, і людина не може покинути Канаду, бо йому нікуди вже повертатися, та він потребує догляд. Оце - гарантована гуманітарна програма. Базове тут - це не можливість працювати та не можливість вивчати мову і є зв`язок з кимось, хто вже живе в Канаді. І діти тут ні до чого. Якщо використовувати аргумент "нему куди повертатися та є загроза" - то це шлях скоріше до статусу біженця. Чула ще кейс, такий собі.... про жінку без статусу, яку декілька разів вже намагалися депортувати. Але вона за ці роки з судовими тяжбами встигла народжати двох дітей у Канаді. Без батька. Ну, батьки то, мабуть були, але не для турботи за її дітьми. Ось по неї через суд було отримано позитивне рішення , бо депортувати її вже дітей-громадян Канади якось було не дуже, а відбірати у матері дітей - якось не гуманно.