Toronto Newcomers
-
Цікаво, що люди, які навіть "поняття" не мають про те, що пишуть, починають стверджувати, що хтось когось "дезінформує" Я вам компетентно кажу, ви навіть не розумієте, що CUAET - це навіть не віза. Хоча б погугліть, як розшифровується абревіатура. В рамках програми CUAET можна отримати візу (можна single entry, а можна multiple entries, а можна взагалі ніяку не отримати), так само WP (на три роки, на рік, до закінчення паспорту, а можна й не подаватися і не отримати). І це не тому, що так випадково вийшло - це різні підстави. Не ображайтесь, мені все рівно, хто прав, а хто ні. Правда в тому, що більшість людей хоче почути відповідь в один рядок, і щоб ця відповідь буда на всі випадки. В чаті кожен ділиться своїм досвідом. Але скажу так: далеко не вся інформація достовірна.
-
💼 WEBINAR в Ефірі "Перша самостійна подорож батьків до Канади. Покрокова інструкція.Розбір подорожі Київ – Монреаль" 🇺🇦🇨🇦 ⏳ Підключайся до ефіру:👇 🎬 ПОСИЛАННЯ 🌐 www.youtube.com/watch?v=2veBQFNKEGE 🎙Спікер: Олена Маципура (Координатор з облаштування UCC Ottawa - Maidan Market project)
-
Ні, ви помиляєтесь. Це не виключення. По кожній заявці приймається рішення. Добре, що вам дали візу із Multiple entities. Але перш ніж давати загальні поради, треба розуміти, що є й інші варіанти. Тому треба це враховувати. Не всі люди навіть знають, що різні позначки в паспорті значать Починають чат і зроблять висновки (і для них може бути неприємна ситуація).
-
Якби ви працювали адвокатом, то знали би й іншу статистику. Про неуспішні кейси спілкуються здебільшого не у чаті. Якщо про такі кейси не знаєте - це не означає, що їх немає. Я проти того, щоб давати загальні поради, бо для тих людей, хто стикається із конкретною ситуацією, немає значення, що порада буда "в цілому правильна", але тільки на 90% чи щось подібне.