(UA) IT/Tech Ukrainians in Canada
-
-
ні, газобетон в Онтаріо тільки для прибудованого коридорчику інколи аикористовують, а в житлових будинках не можна, проект не затвердять. Так мені прораби кажуть та архітектори (7 або 9 вже питаю, все те саме) Можна або каркасно-деревьяний, або залитий бетоном. Як ото ви написали, на багатоповерхових. Усадку на газобетон теж не треба, до речі. Колони\ армопояса утримають від тріщин. Ця технологія для сейсмонебезпечних районів, ми в Севастополі ставили, а там 8-бальна небезпека + оползнеопасность, одразу кахельну плитку і жодноі тріщини. За 3 місяці з усім оздобленням\ фарбуванням зовні та всередені 😊 2\3 робітника з вихідними та з 9ам до 6пм. Доволі теплий, звукрізоляція краща до речі, і набагато дешевше ніж каркас-дерево (у 3\4 рази). Та шо толку розписувати, все одно то тіко в Альберті можна, а тут монополія не дасть ніц іншого
-
Як відомо, найвідповідальнішою та найтрудомісткішою роботою при зведенні будинку є фундамент. Каркасні будинки легкі - у 5-6 разів легші, ніж із цегли, їм не потрібен масивний фундамент, а це значною мірою скорочує їхню вартість і строки будівництва. Фундамент можна виконати як монолітної, так і стовпчастої конструкції. Стовпчастий будують за допомогою бура двосторонньої дії. Такий фундамент обходиться у 4-6 разів дешевше, ніж з/б монолітний.
-
Дерев'яний каркас збирають за принципом стільникової структури; він являє собою дуже тверду та міцну споруду. У 80-х роках у Японії тільки починали будуватися перші канадські будинки, а надто консервативне населення неохоче йшло на спорудження подібних будівель. Однак після сильного землетрусу в Кіото - справжньої катастрофи для Японії, - канадські будинки виявилися одними з небагатьох, які не піддалися руйнуванню, довівши міцність конструкції та безпеку для проживаючих. З тих пір більше 75% населення Японії воліють жити у дерев'яно-каркасних будинках.
-