PR CUAET
-
Ви вже з крайнощів у крайнощі. Тут повно робіт з вищими зарплатами. Але для тих, в кого вона мінімальна - теж є якась можливість вижити. В Україні ж навіть на середню зарплату після вирахування податків не прожити. Про житло взагалі мовчу. Ви знаєте, яка зарплата в Україні у вчителя-початківця? Як прожити йому на зарплату? Міняти роботу? Так, це вихід. Але чому? Чому людина не може нормально жити, працюючи вчителем? А в Канаді може
-
online.mfa.gov.ua/application
-
Ввійшла на е-чергу,місць звичайно нема,автоматично записало на запис,чекаю 2 місяці на свою чергу. У когось так само було?
-
Ну вы же считаете плюсом возврат налогов малообеспеченым, вот я и пишу что можно вообще не платить. Я так думаю, что нет смысла продолжать, понятие "нормально жить" слишком разное для всех. Я вам желаю, чтобы все сложилось как вы хотите, спасибо за поговорить)
-
Нема різниці чи існуюча позиція чи нова, головне бажання роботодавця то робити. Процедура- роботодавець наймає консультанта, і він то робить.
-
Так, я вважаю за плюс повернення податків працюючим малозабезпеченим (в кого зарплата $15 за годину), але за мінус (і великий мінус) утримання неробочого дієздатного населення. Тож є плюси й мінуси. Але при тому, нащо сперечатися, що в Канаді краще життя, ніж в Україні, навіть лише глянувши на загальну статистику рівня доходу населення, кількості сімей за межею бідності, доступності житла і тд. І подумати, чому канадійці не рвуться жити в Україну (навіть до війни), а все якраз навпаки. Рівень життя населення будь-якої країни не вимірюється лише за якимись окремими сім'ями, а береться до уваги населення країни в цілому.
-
Не факт , якщо адекватна форма, тут добре з тим справляються