Український чат Ванкуверу
-
Костко так. Але там же ще і кафе написано було додати. Тобто я рахую groceries+food delivery+dine out, вірно?
-
ми минулого місяця вклалися)
-
It depends 😁 Дивлячись, що для вас смаколики. Обожнюю їх бананакейки, суші (не судіть дівчину за х*й любов до магазинних сушей) та супер-гострі локшини. А ще там круті креветоси. І Melona 🥹 Рекомендасьон, крч. Я не фанат delivery, поза домом їмо, може, на вихідних. До речі, якщо тнт ваш постійний фаворит, рекомендую Hanayuki у Порт Муді 👀 Тому тут, напевно, від потреб залежить. За умови якщо вилазиш з дому тільки на вихідних і, відповідно, відвідуєш раз-два на тиждень недорогі заклади - з головою вистачає)
-
Да, ну тобто все шоб поїсти
-
Ну от я тікі шо був в костко, потратив 100 баксів, купив ніхуя((
-
На вихідних маємо поповнювати вміст холодильника і морозильної камери, можете з нами поїхати 😁
-
Магія якась 👀
-
Так а що змінилося б якщо я купив би більше? Ціна там не міняється від того скільки пачок купуєш. Я взяв все саме дешевше
-
Ще сьогодні затестили ці ньйокі з костко. Також дуже клас, з сиром всередині і великі. Вершковим маслом помазати і ням. Коли немає сил готувати
-
Ще беру там куряче філе заморожене
-
Я така сама Нічого не купуєш, так по мінімуму, і кожен раз приблизно 100. Не люблю готувати на купу днів і закупати також 😁потім про все забуваю. Але треба вчитись) Але у мене на 100 ще качка влізла
-
Це як? 😀 Навчіть мене
-
Ну так нічого фенсі. Хліб, овочі, яйця, консервований тунець і сир
-
Люди, що ж ви таке їсти, у нас на двох на тиждень до 100 плюс доставка теж така сума 🥲
-
В нас із останніх приємних відкриттів - ось ці зернові булки. Їх доволі багацько у пакеті, коштують щось біля 7$ і чудово зберігаються у морозильці/холодильнику. Тільки рекомендую перед вживанням обсмажити до хрусткості, а то взагалі не то буде 👌
-
Ну і костко в порівнянні з іншими магазинами набагато дешевше Той же нестерс, один з найдорожчих супермаркетів
-
Ну я бо все інше є
-
Так, але ти не купив нічого такого, з чого ти можеш скласти якесь меню і готувати) Я в костко витрачаю по 200-300, але йду звідти з 3-4 великими пакетами і їжею на 2 тижні
-
Наприклад 1лб яблук на ринку 1.49$, коли в сейфвеї я бачила по 5$
-
На ринках доречі непогано брати фрукти, набагато дешевше чим в сейфвей
16 Jan 2023, 06:08
29026/37896
29 Mar 2025, 04:35