Хотіла сказати велике дякую цьому чату - завдяки вам я перевезла таки свою собаку в Канаду
Везли як emotional support через AirTransat. В Україні я заповнила оці документи - один сама, один з ветеринаром, третій - довго шукала фахівця, в результаті мені заповнила в приватній клініці лікарка-невролог (взяла як за прийом в клініці - 640 грн).
По факту ці бланки в нас перевірив авіаперевізник лише на моменті покупки квитків. Летіли з Амстердама, написала AirTransat на електронну пошту
[email protected]
Спитала, які рейси в них є на зручну мені дату і чи можна з собакою emotional support і одразу до листа прикріпила відскановані всі три бланки, вони прислали список рейсів. Я забронювала, надіслала їм номер броні, вони у відповідь - що додали до мого квитка собаку емоційної підтримки. Я попросила скинути мені якийсь документ, який це підтверджує. Вони у відповідь надіслали чек про покупку квитків, де було вказано, що з нами летить собака емоційної підтримки.
Чи то мені пощастило, але відповідали вони мені буквально зразу. Тобто я не чекала по кілька годин.
В самому аеропорту собаку ніяк не перевіряли, ми підійшли до стійки і пройшли звичайні процедури при посадці на літак.
Скажу одразу, що собака в мене специфічна, метис такси і вона нікого до себе не підпускає. Це було головним фактором мого страху - що при перевірці вона гавкне, її визнають небезпечною для людей і весь план провалиться. Жіночка на стійці посміхалась собачці, спробувала до неї підійти, я сказала - вибачте, вона дуже перелякана, бо летить перший раз. Вона сказала - "розумію, бідненька, гарного вам польоту".
Все. По прильоту в Канаду в нас подивились собачий паспорт, де були щеплення. І все. Коротше кажучи, переживання було більше, аніж сам процес.
Так за сам переліт за собаку ми заплатили 0 гривень 0 копійок. Але оформлення всіх документів ще в Україні на собаку обійшлося дорожче всіх нас - титри, огляд у ветеринара, всі довідки. Купа нервів, але воно того варто, бо собака летіла з нами.
Якщо будуть питання - запитуйте, на все відповім.