Українська Канада
-
Привіт, друзі! Порадьте, будь ласка, кар'єрного консультанта, який/яка знається на реаліях канадського ринку труда.
-
Манітоба. Я не знаю, який напрям. Я журналіст/редактор, сценарист, PRщик в минулому, 2D artist на фрілансі, а зараз вже 2 роки як на кухні тут працюю. Розумію, що треба довчатися/перевчатися, щоб отримати кращу роботу. Але не розумію, куди рухатися з моїм багажем.
-
Дякую)
-
Дуже дякую. Мова CLB 8. Розумію, що в маркетинг, PR варто йти з мовою рівня нейтіва. Та, врешті, все одно хотілося б розібратися передусім, куди у Вінніпезі йти здобувати диплом/сертифікат (який виш більше цінується серед потенційних роботодавців). Та чи взагалі варто спочатку довчитися, а вже потім шукати роботу в цій сфері, чи достатньо валідованого диплома з України, чи на те зовсім не дивляться?
-
Відкриваєте позицію, дивитися відповідні duties, required skills. У більшості випадків, якщо є технічні навички, наприклад, powerBI, office365 suite, etc. можна пробувати на вакансії administrative assistant, project administrator, project scheduling. І вже звідти пробувати рухатися до мети
-
Додаєте оптимізму, дякую! Якраз взяла курс з Power BI на Udemi, ковиряю потроху
-
Напевно я вас трохи розчарую, але навіть маючи 5 років досвіду power bi deweloper, гарну англійську, і сертифікат від Microsoft (вже третій), знайти гарну роботу - дуже важко і дуже довго. Дуже залежить, у якій ви провінції таку роботу шукаєте.
-
Дякую за поради! Треба брати.
-
Ще раз дуже-дуже дякую. Є над чим замислитися 💖
-
Ну, я, наприклад, орієнтуюся на Вінніпег. Ми звідси нікуди не збираємося... Може, тут і конкуренція в цій сфері не така шалена, як у Торонто 🙂