PR CUAET
-
Записываетесь на приём в ближайшее консульство. Там вы заполняете анкету и заявление на получение справки. Сотрудники консульства проверяют, что "вы - это вы". Заполненные документы отправляете почто й в Генеральное консульство (Торонто). На конверте указываете обратный адрес того консульства, где вы были на приёме. Они потом получают ответ, переводят на английский, и связываются с вами. Оплата производится он-лайн - после получения вашего письма Генеральным консульством вам на электронную почту приходит ссылка на оплату.
-
подивіться до вимог перекладу документів. якщо ви перекладаєте у сертифікованого перекладача - він має свою печатку і має право сам завіряти документи (відповідно його переклади найдорожчі). якщо ви перекладаєте у звичайного (ліцензованого) перекладача - потрібно додатково завіряти у нотаріуса або у commissioner of oaths
-
Для чого завіряти у нотаріуса?
-
Привіт, підкажіть як почати відслідковувати мувінг ПР карточок?
-
Там сидить звичайний нотаріус у якої ви, як і в Україні, і просто кажете що ви хочете а вона сама складає на це чорновик документу, виносить показує вам, просить вас перевірити і після вашої згоди друкує на гербовій і віддає вам завірене.
-
так причому тут перекладання? ви ж LoE пишете відразу на англійській?
-
В мене теж не вийшло увійти. Це технічні проблеми у них.
-
Дякую, спробую. Наразі немає доступу до secure account, якісь технічні проблеми в них.
-
Підключення програми PR Card; 1. Увійдіть у свій обліковий запис CIC (gckey) як зазвичай. 2. Перейдіть на сторінку, на якій ви натискаєте «Перевірити повний статус заявки», щоб переглянути свою заявку та повідомлення. 3. Але не натискайте цю кнопку, а натисніть «Додати свою заявку до свого облікового запису» . 4. Виберіть «Категорію» з спадне меню як «Картка постійного жителя» 5. У розділі «Деталі програми» виберіть «Будь ласка, виберіть один» «Унікальний ідентифікатор клієнта (UCI) та прізвище» 6. Введіть свій UCI так, як це БЕЗ ПРОБІЛІВ і БЕЗ ДЕФІСІВ 7. Введіть свою прізвище та Ім’я, як на вашому CoPR – тут мають значення ВЕЛИКІ та МАЛОГО РЕГІСТРУ 8. Складний, розділ «Місце народження» . Тут «Місто/місто народження» має дуже вирішальне значення . Скопіюйте його таким, яким він є на вашому CoPR, будь-які коми, верхній/нижній регістр, пробіли, просто скопіюйте це сюди. 9. Виберіть «Країна/територія народження» зі спадного меню. 10. Наступний розділ досить простий, оскільки ви просто обираєте «Дата, коли ви стали постійним жителем» 11. Введіть «Країна громадянства» та «Поточний сімейний стан» у спадних меню. 12. Натисніть «Шукати мою програму», якщо всі введені дані правильні, вам буде показано, що система знайшла вашу заявку. Вам просто потрібно натиснути «Пов’язати мою заявку з обліковим записом», і вона тепер відображатиметься на сторінці «Переглянути надіслані вами заявки» з вашою заявою на постійне проживання. 13. Якщо після натискання «Пошук моєї програми» з’явиться повідомлення, що програму не знайдено, натисніть «Спробувати ще раз» і спробуйте ще раз уважно ввести всі значення. Кожен день це дозволяє вам 5 спроб. Якщо він все ще не знайде вашу програму, ви можете спробувати ще раз наступного дня. Не моє, але інформативно.
-
На тому ж сайті червоним пишуть коли технічні роботи мають бути.
-
Хотіла запитати чому пише що потрібно заплатити, якщо вже проплачено було і повернуто кошти?
-
Це всіх так писало?