Імміграція до Манітоби
-
Справа в тому, що якщо ви зайдете на офіційний сайт , то там писатиме саме афідевіт. Того люди, певно, тим і оперують. Але для Канади то трохи інше, а саме печатка. В Україні афідевіт - то окремий документ. І, до речі, його таки роблять в Украіні, тільки не всі нотаріуси. Наприклад, його треба зробити, якщо засвідчувати common-law, коли один з партнерів в Канаді, а другий ще в Україні.
-
Тобто ніхто нічого не приховував
-
Що він буде повертатися до України, бо його відпустка закінчується і він не має змоги на даний момент довго бути в Канаді, що він не дуже засмутиться, якщо йому не дадуть WP. А ми залишаємось. То офіцер йому і WP дав, і біля нього крутилася помічниця-перекладач (ми самостійно спілкувались із офіцером, а вона допомагала іншим), яка вручила чоловіку якусь памʼятку по CUAET. А офіцер ще додав, що може краще хай чоловік подать запит на фінансову допомогу і нехай вона нам із дитиною залишиться, якщо чоловік наразі не може бути поруч. Подякував чоловіку, побажав удачі та гарного вечора)
-
Ми вже отримали пластик, але досі пише ʼin review’
-
Економніше в нашій ситуації було брати туди-назад. А там як хто бажає так і робить
-
Майже 😅
-
Афедавід в усьому світі такий як є, просто я не розумію чому всі думають що сайт писався не людиною? І що не всі розуміють що в Канаді да і канадцям не завжди можно довіряти.
-
Просто до прикладу ми брали квитки за 4 дні до вильоту (бо ще не знали, як справи будуть із відпусткою та як чоловік буде перетинати кордон України, чи встигнемо вчасно на літак) І квитки в одну сторону були ~1300 дол/людину Туди назад ~850 дол/людину А нас летіло троє. економія очевидна. Тим паче, що ми особливо не розраховували на безкоштовне житло
-
Тепер закінчаться повідомлення, мовляв, чого у цих чатах знаходжусь 😅
-
Поки що у GTA маємо деякі справи
-
Я це знаю я в белмтс працюю)) Людям кажуть одно , чаржать друге , а по факту третє
-
Допомога не залежить від місця перебування 😌