Українська Манітоба
-
Деякі громадські організації Канади піднімають питання несправедливе ставлення канадського уряду до біженців з різних країн. Хоча українці не є "біженцями" за визначенням, ЗМІ та й сам уряд називають новоприбулих українців переважно часе так. Унікальна в історії тимчасова програма Canada-Ukraine Authorization for Emergency Travel (CUAET) не тільки дозволила дуже швидко прибути до Канади понад 220 тис українцям, а й надала доступ до певних допомог та програм, які, зазвичай, недоступні тимчасовим резидентам та навіть прохачам притулку. Ось такий лист розсилає громадська організація migrantrights.ca, порівнюючи доступ до різних урядових програм для українців та прохачів притулку з Судану та Палестини.
-
The federal Government-Assisted Refugee Program provides financial support to GARs for such basic expenses as food, accommodation, and clothing and provides resettlement services for up to 1 year. GARs are eligible to receive resettlement services through regular programming delivered by immigrant serving agencies. Вийде більше ніж 3000 разової допомоги. Жаба штука серйозна
-
Або можна піти в будь-який Service Canada і там, здається, жива черга. Але там зроблять лише SIN
-
Якщо в готелі Бест Вестерн то тут ⬇️ app.acuityscheduling.com/schedule.php?owner=27267098
-
Готелі це не федеральний, а провінціальний рівень. Так шо умовно Юкон витратив 100$, а Манітоба 100.000$
-
Цікаве формулювання та хто їм складав це звернення . Asylum seekers та refugee claimants ,про яких вони говорять , не є refugee , а люди , які тільки подалися на біженство. Тому до CUAET українців це немає ніякого відношення . Якщо я вірно розумію, що якщо громадянин України зараз подасться на біженство, то в нього будуть такі самі умови , як і в інших клеймантів.також refugee під менторством як мінімум 10 організацій , які їм допомагають з документацією та іншими послугами . Я вже мовчу за помісячні виплати . А також головне , що по умовному CUAET їм доведеться працювати .також не треба забувати , що Українці підтримують самих Українців .
-
Ну +- так. Ви податками за 1й рік закриваєте те що витратили на готель. І якшо ви не хворієте сильно, то витрат на вас особливих нема більше)
-
Ну через 15-20 років так, Канада справді отримає бенефіти від українців, які тут оселилися. Бенефіти у вигляді приросту населення, можливо, якості населення з точки зору освіти та культури Все решту, типу податки і трудовий ресурс - це спекуляції, бо Канада завжди регулювала потребу у таких ресурсах через кількість work permits.
-
Але ці всі штуки вилізли, коли на 2 роки річниці всі канали почали розкручувати новини, і як ми памʼятаємо там всюди використовували слово рефюджі, через те що ліньки пояснювати різницю між нашим статусом і рефюджі 🤷♂️