Українська Манітоба
-
Це правда, але не критично. Не настільки низькі, як у Європі. Там можуть бути і 195см стелі.
-
І тим не менш ті будинки будуть добрі на 100 років :)
-
Загалом так. Якщо раптом відбувається якийсь аудит і податкова приходить до вас з питаннями, то ви повинні мати пояснення, звідки ті гроші. Тому я й написала, що якщо це ваші заощадження, подарунки, допомога родичів - це все ок. Якщо ж ЗП - то необхідно декларувати.
-
Якщо без приколу, то я сплю на підлозі майже все життя. Ліжко яке мені дав лендлорд я сховав.
-
Дякую за відповідь. Тобто якщо я мав якісь заощадження або обмінював гривню на готівковий кеш в Cad то це в декларацію не подавати? Вибачте що перепитую, перший раз заповнюємо,бо може в Канаді податкова дивиться що от він не працював два місяці,а гроші на канадській карті кілька разів з'являлися,чи не буде питань?
-
Подзвоніть в офіс. Можливо в них є вейт ліст. Я так свою квартиру здала в саблет, за 1 день. Подзвонила, кажу, що хочу здати в саблет квартиру, а вони такі - о, так у нас дві сім’ї у вейт ліст. Три дні - і я виїхала 🙂
-
Це ви про popcorn ceiling? Ох це капець. Мій мущщіна розповів, що тут це було «модно» в 70-ті роки. Наша хата як раз з 70-тих )))) Ніхто з попередніх власників не рішався приступитися до цього головняка, а ми от рішилися. Рік та багато матюків спустя маємо нормальну, біленьку покрашену стелю )
-
Та я згодна, що нічого хорошого. Така стеля і в Україні вже вважається застарілим дизайном (ну, так мені знайома-архітектор з України сказала). Я ж написала про смайл-сарказм )) То тут в чаті нещодавно жалілись, що «в цій вашій Канаді хати погані, більшість не знає навіть про натяжні стелі і світла в залі нема».