(UA) IT/Tech Ukrainians in Canada
-
Це в НА дуже популярна штука. У мене навіть знайомі в ЮС і в Канаді ходили, кажуть прикольно)
-
youtu.be/CNui08B3SGk?si=_zexzehN4wn0h2rX
-
Безумовно, будь які продукти треба перевіряти банально на склад і калорійність, і не брати ті, де склад чи калорійність не відповідає суті продукту. Але насправді лише єдиний масово доступний спосіб збалансованого харчування - готувати самому. Автоматично буде менше напівфабрикатів, консервів і всього іншого, що може бути напаковано різним трешаком. Ми сім'єю максимально відмовились від будь яких готових продуктів. Беремо базові продукти і готуємо самі, я і дружина, плюс-мінус 50 на 50. І старшого сина (11 років) трошки вже навчаю. Сир, мясо всіх видів, молоко, сири, хліб в локальній пекарні, овочі, фрукти, і так далі.
-
я тут інфу дивлюсь en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_life_expectancy
-
Тільки Японія 84+ Hong Kong 85.49 Macao SAR, China 85.40 Japan 84.45 Switzerland 83.85
-
Якщо тільки нема непреносимості лактози)
-
Я б там вмерла від кринжу, дуже ніяково почуваюсь на всякого рода смотринах)
-
Мені здавалось, що Канаді навпаки, на відміну від України, зобов'язані писати все, що є в складі, навіть якзо його 0.001%?
-
Я завжди тестую будь що на простий здоровий глузд. Молоко - натуральний продукт на якому ростуть, умовно, всі тварини коли вони маленькі діти. Природній механізм. Всі види молока більш-менш схожі за складом. Тому навіть якщо ідеальний баланс нутрієнтів для дорослого вже не відповідає складу молока, це не робить його шкідливим, просто воно не підходить як єдиний продукт харчування для споживання 100% часу. Будь яка варіація на тему "молоко не корисне" - це булшит. Я нікому не поврю, хай то буде ВООЗ, Енштейн чи FDA.
-
А от сказав би це хтось із пацанів про некрасивих чувіх, закидали б тут тапками за арбузєрство/харасмент/сексуалізацію/обʼєктивізацію