Українська Канада
-
я не перевіряю воду tds-метром, бо це не є раціональним і показовим якщо вважаю за потрібне дізнатись характеристики води - для цього є лабораторний шлях) якщо не подобається смак води -я його змінюю, чи дістаю воду іншим шляхом для осмосу дуже критично відслідковувати роботу мембрани - тому саме можна прибором користуватися...бо якраз коли пошкоджується мембрана - тоді вода стає гіршої якості, ніж просто сама проточна (елементарно через фільтр тиском продавлюється все те, що раніше затримувалось...) ну і така установка використовується для встановлення досить жорсткого контролю, тому там так, треба дуже часто перевіряти якість води...ну і це дуже вартісна установка в обслузі, тому аби вона "жила" довше - краще відслідковувати її роботу профілактично,аніж потім замінювати деталі важкодоступні але все це не про звичайного споживача та його воду із-під крану у Канаді)) бо йому в принципі не потрібен ні tds-метр, ні система зворотнього осмосу а чисто якщо погратися тим прибором - то це ж особиста справа кожного))
-
а хтось і гомеопатію вживає та намагається лікуватись нею...
-
Ок, зрозуміла вас. Тобто ви перекладаєте відповідальність за перевірку чистоти води яку вживаєте на відповідні служби у місті бо вони мають для цього необхідне обладнання і знання. Правильний підхід, погоджуюсь з вами. А в Україні ви яку воду пили, бутильовану? Як обирали?
-
хтось і БАДи вживає, думаючи, що це корисно...
-
можливо хтось ще й скине той довідник із 1945го року, де вказано про тих "8 стаканів води"...де всі читають лише першу строчку і ніхто не читає далі))))
-
Так, є такі люди. Якщо ви натякаєте на мене, то ні, я не вживаю ні бадів, ні гомеопатії, ні вітамінів (крім Д). Їм гмо, і фрукти не в сезон. Нітрати не міряю. Насправді я в Україні дійсно мала осмос, звідти і прибор. І дійсно бачила закономірність що норм вода типу Моршинської має електропроводність до 100, а з під крану в Харкові 400, гаряча (після охолодження) взагалі 600. Тож все ж певна корреляція між безпечною і небезпечною водою і по цьому показнику є. А можливо це в мене теж вистрілює бекграунд країни третього світу де якісь вічно маніпуляції з водою треба проводити. Ми з Канадцями спілкувались, вони просто з під крана пʼють, а хлопець з Нігерії такий ні, тільки бутильована, ви що)
-
в Україні - дивлячись де бувала в Кривому Розі дуже жорстка вода, саме у плані вмісту іонів Феруму...ну то зрозуміло, природньо так...то там використовувала фільтри та подекуди установки зворотнього осмосу якраз...змінювати фальтри і там і там приходилося дуже часто у Дніпрі вода м'якша, там можна було пити зі звичайним фільтром... ну і все залежить також від транспортної системи (тобіш труб), якої вона якості... просто проходячи практику на водоочисних станціях в деяких областях та бачачи як роблять ту бутильовану воду, чи яку розвозять по точкам - сенсу в ній особливого і не було. Бо по якості та всім основним показникам в принципі такий же ефект досягався і вдома значно дешевше))
-
аби зрозуміти, який саме фільр (а частіше система фільтрів) потрібні, то я відносила воду на аналіз отримувала дані, розуміла, що саме мені потрібно брати за характеристиками...а вдома вже пару разів перевіряла після фільтру)
-
ну і звичайно треба не перевищувати "водопровідність" фільтру, тобіш його здатність працювати добре до певної кількості води, яку він пропустив через себе
-
ми ще у лютому прилетіли, коли у чоловіка була відпустка) і він вже повернувся додому
-
можна))