Українська Манітоба
-
Shell має оплату через аплікацію, все круто працює на будь-якій станції 😁
-
Виростити чемпіона - це ж всюди коштує Типу тут навіть і порівнювати не треба 😅
-
Так вони є. Просто не безкоштовні. Вони повинні бути безкоштовними? Чому? ПС: умовно «безкоштовні» (там копійки) кружки та секції є, спонсоровані урядом та містом. В Leisure Guide. Рівень аматорський, це чисто для підтримки здоровʼя секції. Фізкультура, так би мовити. Хочете виростити чемпіона - це буде коштувати.
-
Чекаю щоб прийшов адміністратор, закрив мені рота і я нарешті піду по своїх справах, бо дуже багато часу потратив. Дякую за нагадування, що треба працювати. Вибачте, якщо комусь не сподобалось, що я сказав. Хорошого дня всім , успіхів в чудовій країні, і яку хочеться зробити ще кращою, де можна виразити свою точку зору і не бути опльованим чи зневаженим за це і хорошого настрою! Сьогодні чудовий сонячний день!
-
А порівняння ви будете проводити? Між якими країнами плануєте провести? Які критерії оцінки будуть задіяні?
-
Так ви ж порівнюєте з Україною в кожному пості. "Школи гірші"... Гірші порівняно з якою країною, на вашу думку? "Танців нема... Олімпійських шкіл нема, олімпіад нема..." Це все порівняння з Україною. От цікаво, що ви конкретно робите"вирішити" крім питань в чаті?
-
Згодний з вами на всі 100%. Якийсь сумбур читаємо або суб'єктивні судження, які не базуються ні на дослідженнях, ні на опитуваннях.
-
Тут не розвинена система садків, оскільки історично мами були вдома з дітьми, і працював один батько. Колись це вважалось великим економічним досягненням країни, і гордістю кожного мужчини що його дружина не має працювати. Тепер ми живемо в іншому суспільстві, вимоги і потреби інакші, але також варта знати історію та причини деяких місцевих реальностей.
-
1. Не хочу рік чекати навіть якщо проблеми не було, навіть як тріхолог. Для мене це не підходить. Місяць максимум. Кому окей рік-ок. Українська не цікавит, живу в Канаді. 2. Вважаю повинна спонсорувати. Інші які так не вважають не засуджую. Демократія. Треба ставити на голосування. 3. Згідні це чудово. Match 4. Питали -чудово. Я ще не на тому етапі. Запитували по пункту 3 де з вами згідні і по пункту дит садочка-гострі і нагальні проблеми. Фінансова підтримка буде?
-
Змішались в кучу коні, люди. 1. «Місяцями чекати на спеціалістів». Я ж кажу, ви просто не розумієте, як тут все працює. Я колись на тріхолога чекала рік (чи два? 😂) по проблемі, якої, як виявилось, не було. А коли була підозра на серьозне захворювання, всі дорогі та складні аналізи мені зробили на наступний день, образно кажучі. Узі мені якось призначили за тиждень, бо було досить важливо. Мамі призначили узі через 2 місяці, бо у неї був випадок «ну, треба ще ц узі зробити, щоб точно переконатись, що все ок». Колись в emergency з сином посиділа години 4, коли він на пляжі розпанахав стопу, треба було шити. Ну так, довго, бо поперед нами приймали людей з апендицитами або в наркотичній ломці 😂 У мене немає ніяких проблем в претензій до канадської медицини, я розумію її правила. Мені, з усіма її чергами в emergency та необхідністю спостерігати за бомжами в ломці, вона подобається більше, ніж українська. 2. «Заклади позашкільної освіти». Це ви про школи олімпійського резерву, які спонсорує держава? Про безкоштовні кружки та секції професіонального рівня? Ну так, держава тут це не спонсорує, все за свій рахунок. За винятком грантів для обдарованих дітей, може ще якихось плюшок. Я вважаю, що це нормально, так і повинно бути. 3. Про недофінансованість поліції я згодна. 4. «Не треба себе зневажати, потрібно питати, де наші гроші!» - а чому ви думаєте, що я не питаю? Я місяць тому постила тут посилання на відкриті конференції Міністра фінансів Манітоби, які він проводив перед прийняттям бюджету на наступний рік. І всі бажаючі могли поставити свої питання ребром 🙂 Чи ви маєте на увазі тут, в чаті питати? Ееее.
-
Я поділюсь, може не знаєте. Для дітей та підлітків тут є українські організації ПЛАСТ, СУМ, СУМК. Це дуже цікаво. Це не спорт, не танці, але це те, де діти знайомляться, продовжують вивчати та не забувати українські традиції, мову, культуру, їздять в табори та ін. Так і утворюється сильна українська громада. Приводьте своїх дітей! Так, ці організації створені дідами, але вони дуже допомагають тримати в купці українців 🙂