Українська Канада
-
Так там в заяві вказано, куди саме нести😅 ДП «Документ» не має права приймати на утилізацію паспорти Цим займаються Консульства України за межами України та ДМС в Україні.
-
навіщо задавати питання, а потім видаляти його? 🙄
-
Це Ваші особисті обставини, які не стосуються оформлення документів
-
Просто тут ще така ситуація, що інспектор ДП «Документ» не може відмовити у наданні послуги через те, що не принесе людина того паспорта. Тому й відправити за старим паспортом не може. Тому й пропонують таким чином продовжити оформлення нового документу, бо інакше Реєстр не пропустить просто. Тому так, повертаємося до початку. Клієнту треба самостійно прийняти рішення, або він зараз відмовляється від оформлення і повертається вже зі всіма документами, чи зараз пише заяву про втрачений паспорт, а потім відносить його на знищення у відповідну інстанцію (бо про це йдеться у заяві про той втрачений паспорт і людина зобовʼязується це зробити)
-
Також завжди у інспектора можете проконсультуватися із різних питань щодо документів Іноді йдуть на зустріч і навіть не забирають документи, які повинні бути вилучені. Всякі історії трапляються…просто говорити треба і все прям голосом для себе прояснити, аби ніяких питань не залишилось
-
Повність згодна, ділюсь досвідом близької людини для розуміння іншим
-
Ну це лише Ваша відповідальність як робити. Інспектору швидше і легше відразу оформити і запрошувати наступного клієнта. Але при цьому, якщо задасте питання, чому саме так краще зробити, то отримаєте відповіді. Просто прояснити навіть для себе всю інформацію необхідну, аби впевнитися, що приймаєте правильне рішення. Також можете запитати, чим підкріплюється висловлювання інспектора. Тобто питайте завжди, коли виникають будь-які питання. А інспектор завжди може Вам показати відповідний законодавчий документ, який регламентує кожні його дії у відповідності до надання послуги
-
Звісно на совісті людей, але співробітник дп «Документ» замість того, щоб вказати на помилку, щоб принести ще один паспорт (може бути 2 дійсних), вказує: «ви краще і скоріше заповніть анкету про втрату». От тут і постає питання, що треба в усьому цьому добре розібратися самому
-
Вам відповіли вірно. У них це і на сайті написано. Можете також звернутись до будь-якого центру ДП «Документ» у Європі та взагалі одночасно оформити і внутрішній і закордонний паспорти на нове прізвище.
-
підкажіть, будь ласка, дружина змінювала прізвище? я дзвонила вчора в посольство україни в оттаві і мені сказали, що змінити прізвище можна лише повернувшись до україни і змінивши його спочатку на внутрішньому паспорті і тоді вже можна на закордонному. ваша дружина поверталась в україну?
-
До слова Під час оформлення нового паспорта деякі люди кажуть, що «втратили» попереднього паспорта, який знаходиться у них в сумці/рюкзаці/… чому так кажуть - ну це більше питання до совісті тих людей… І по Реєстру такий паспорт проводиться зі статусом «втрачений». Досить багато цікавих і сумних історій, як потім вони давали ті «втрачені» паспорти прикордонникам у різних країнах (чи то плутали із новими дійсними, чи то хотіли показати візову історію) і ті паспорти перевіряли…то до тих людей було досить багатсько питать…деяких затримували навіть до вияснення всіх обставин, типу якого біса взагалі у них на руках втрачений паспорт, який вони мали віднести на знищення… Не шуткуйте із тим. Бо можна колись нарватись на неприємності. Краще зробити все правильно. Це не страшно. Адже коли маєте вагомі причини для залишення у себе на руках паспорта - його не заберуть.